Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  3 grudnia 2016 (pierwszy post)

Tu i ówdzie temat się przewijał, ale chyba pora go odświeżyć i mieć płonną nadzieję na odzew programistów.

Zakładka TAK/NIE ma moim zdaniem dwa mankamenty bardzo proste do naprawienia:

- profile zablokowane/usunięte powinny znikać z tej listy - spam konta najczęściej dają +10 i TAK by przykuć uwagę.. potem są blokowane, ale zostają na obu listach (tak/nie i głosy) siejąc tylko zamęt. Wejście na taki profil (jak ktoś ma gwiazdę, to po prostu klika) skutkuje błędem o usuniętym profilu - źle to wygląda, a zakładam, że to jeden dodatkowy warunek w zapytaniu do DB

- jeśli obie strony dadzą sobie TAK, to taki profil jest prezentowany jawnie; jeśli jednak dostaliśmy TAK, a damy NIE, to profil nadal jest "tajny" mimo, że gdy na niego wejdziemy, jawnie widzimy otrzymany głos, więc wiedza ta nie jest tajna - dlatego moim zdaniem profile powinny być wyświetlane jawnie jeśli obie strony zagłosowały - bez względu jaki był to głos.

Czy piszę z sensem? ;-)

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  8 grudnia 2016

Chyba jednak nie ;-)

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

Nanii
Nanii
  8 grudnia 2016
Beholder
Beholder: Chyba
Powtarzasz się , co chcesz osiągnąć tym w poprzednich temaki lipa odp < lub odpowiedzi byłe a ty nadal to samo :)
Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  8 grudnia 2016

To chyba oczywiste, że chce osiągnąć poprawę niedociągnięć portalu i reakcje osób decyzyjnych, a Ty co chciałeś osiągnąć swoim wpisem?

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

Nanii
Nanii
  8 grudnia 2016
Beholder
Beholder: profile zablokowane/usunięte powinny znikać z tej listy
To i nie trzeba by było pisać o zwolnienie loginu które konto posiada Zablokowane " Komunikat" login już istnienie :)
Beholder
Beholder: +10 i TAK by przykuć uwagę.. potem są blokowane,
Nie wiem czy zdążyłeś zauważyć takie konta + 10 - tak i w opisie sex oferty TV < nie drożę tego dalej :)
Beholder
Beholder: ale zostają na obu listach (tak/nie i głosy)
To już skargi to administracji - http://fotka.com/kontakt#formularz
Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  8 grudnia 2016

Od tego jest ten dział, a nie formularz.

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

Nanii
Nanii
  8 grudnia 2016
Beholder
Beholder: Od tego jest ten dział
Tak owszem , ale nie raz formularz konieczny jest :) Cóż może ktoś z administracji - się wypowie w końcu do tego tematu :) i nie będziesz musiał któryś raz zakładać takiego tematu ponownie :ziober2:
Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  8 grudnia 2016

Wierz mi, że to już się nie powtórzy ;)

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

QuoVadis69
QuoVadis69
  14 grudnia 2016

dla mnie zabawa TAK/NIE nie ma żadnego sensu nikt za rączkę mnie prowadzać nie musi --- sam wiem kto mi się podoba kto nie i z kim mam ochotę rozmawiać itd ...

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  15 grudnia 2016

Zablokujcie decydowanie zależne od ustawionego awatara, czasem jest przywieszony, nie znika, pomimo braku zdjęć można decydować.

"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
kobialka77
kobialka77
  28 grudnia 2016

Dla mnie bezsensem jest, że ktoś bez fotki może głosować lub dawać tak lub nie, jak nazwa portalu brzmi tak każdy powinien mieć przynajmniej 1 fotkę inaczej powinna być blokada głosowania.

On19866891
On19866891
  1 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Dla mnie bezsensem jest, że ktoś bez fotki może głosować lub dawać tak lub nie, jak nazwa portalu brzmi tak każdy powinien mieć przynajmniej 1 fotkę inaczej powinna być blokada głosowania.

Popieram w 100%
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.