StigAnderson
StigAnderson
  18 listopada 2016 (pierwszy post)

Siema. tak jak w temacie, jak to ominąć żeby mieć pełnen zakres możliwości na fotce?

QuoVadis69
QuoVadis69
  19 listopada 2016

to tak jak z gazem .... jak obroty się kończą --- kolejny bieg nie ma sensu się cofać

Hurtbreaker
Hurtbreaker
  20 listopada 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: a tak wogóle to ja jestem klientem i ja decyduję o tym jak tu jest

Jak wchodzisz do sklepu, to też zaczynasz przestawiać towary na półkach i zmieniać ceny, bo jesteś klientem i decydujesz?
QuoVadis69
QuoVadis69
  20 listopada 2016

płacę za to co chcę kupić a nie za to co ktoś mi wciska

Shaitan
Shaitan
  20 listopada 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: płacę za to co chcę kupić a nie za to co ktoś mi wciska

A czy tutaj ktoś ci coś wciska? Jeżeli nie ma tutaj towaru, którego oczekujesz, nie musisz korzystać z usług tego serwisu ;)
Hurtbreaker
Hurtbreaker
  20 listopada 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: płacę za to co chcę kupić

To zupełnie tak jakbyś chciał kupić żelki, ale nie całą paczkę, tylko te czerwone i awanturował się, że Ci się należy w myśl "płacę-wymagam" :D To nielogiczne.
QuoVadis69
QuoVadis69
  21 listopada 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: "płacę-wymagam


to jest logiczne moja droga :) ale jak uważasz ... ja chińszczyzny nie kupuję :)
QuoVadis69
QuoVadis69
  21 listopada 2016
Shaitan
Shaitan: A czy tutaj ktoś ci coś wciska?


dokładnie to

Shaitan
Shaitan: Nie da się tego ominąć,
---- co to znaczy nie da się ---- nie chce się Wam i tyle . Wszystko dla wygody
Shaitan
Shaitan
  21 listopada 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: ---- co to znaczy nie da się ---- nie chce się Wam i tyle

Oj czytanie ze zrozumieniem się kłania ;) Limity powstały nie bez powodu i nie zostaną zlikwidowane a ominąć ich nie łamiąc regulaminu - się nie da ;) To nie jest kwestia naszych chęci czy też niechęci.

I nie pisz, że ktoś ci coś tutaj wciska - jeśli się nie podoba zawsze możesz kliknąć w link http://fotka.com/ustawienia/konto_usun bowiem jesteś tutaj dobrowolnie, jak już chyba ktoś wcześniej wspomniał ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.