StigAnderson
StigAnderson
  18 listopada 2016 (pierwszy post)

Siema. tak jak w temacie, jak to ominąć żeby mieć pełnen zakres możliwości na fotce?

Shaitan
Shaitan
  18 listopada 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: jak to ominąć żeby mieć pełnen zakres możliwości na fotce?

Nie da się tego ominąć, nie bez powodu zostały wprowadzone pewne ograniczenia dla profili bez zdjęć.
StigAnderson
StigAnderson
  18 listopada 2016

Mimo wszystko nie mogę ujawnić swojego wizerunku. można wrzucać zdjęcia swoich zwierząt a więc może zdjęcie mojego psa wystarczy?

Shaitan
Shaitan
  18 listopada 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: można wrzucać zdjęcia swoich zwierząt a więc może zdjęcie mojego psa wystarczy?

Nie wystarczy. Na profilu musi się znajdować przynajmniej jedno zdjęcie z dobrze widoczną twarzą użytkownika, jeśli takowego nie ma wszystkie inne są kasowane.
QuoVadis69
QuoVadis69
  19 listopada 2016
Shaitan
Shaitan: nie bez powodu zostały wprowadzone pewne ograniczenia dla profili bez zdjęć


a to jakiś gorszy gatunek ludzi ?
QuoVadis69
QuoVadis69
  19 listopada 2016
Shaitan
Shaitan: Nie da się tego ominąć


wszystko się da tylko trzeba chcieć
Shaitan
Shaitan
  19 listopada 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: a to jakiś gorszy gatunek ludzi ?

Nie, ale często z takich kont jakieś randomy robiły syf, poza tym, w końcu portal nosi nazwę FOTKA a to już z definicji coś mówi ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: wszystko się da tylko trzeba chcieć

Oczywiście, można wrzucić jakieś zdjęcie z google by np móc pisać komentarze, dostać za to bana, potem kolejnego aż w rezultacie pożegnać się z kontem i potem kombinować skąd wziąć numer do weryfikacji nowego konta ;)
QuoVadis69
QuoVadis69
  19 listopada 2016
Shaitan
Shaitan: Nie, ale często z takich kont jakieś randomy robiły syf


od tego jesteście żeby nie było syfu
QuoVadis69
QuoVadis69
  19 listopada 2016
Shaitan
Shaitan: w końcu portal nosi nazwę FOTKA a to już z definicji coś mówi ;)


nad tym można polemizować
QuoVadis69
QuoVadis69
  19 listopada 2016
Shaitan
Shaitan: w końcu portal nosi nazwę FOTKA a to już z definicji coś mówi ;)


nad tym można polemizować
QuoVadis69
QuoVadis69
  19 listopada 2016

a tak wogóle to ja jestem klientem i ja decyduję o tym jak tu jest ---- nie na odwrót

Shaitan
Shaitan
  19 listopada 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: a tak wogóle to ja jestem klientem i ja decyduję o tym jak tu jest ---- nie na odwrót

Ty jesteś użytkownikiem serwisu, rejestrując się w nim zobowiązałeś się do przestrzegania jego regulaminu, amen ;)
QuoVadis69
QuoVadis69
  19 listopada 2016

do niczego nie muszę się zoobowiązywać . ... Tym bardziej że nikomu teraz nie ubliżam

Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  19 listopada 2016

Obawiam się, że nie masz racji. Rejestrując się (dobrowolnie, nikt spluwy do skroni nie przystawiał) na dowolnej stronie akceptujesz zasady, jakie tam rządzą. Ja też się z połową obostrzeń tu nie zgadzam, ale jest na to proste wyjście. Albo je uznać albo opuścić teren i nie wracać. Masz wolną wolę, zdecyduj.

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

QuoVadis69
QuoVadis69
  19 listopada 2016

mam wolną i silną wolę :) --- wolę docisnąć

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.