w4r14t
w4r14t
  13 listopada 2016 (pierwszy post)

Witam, znów spamuje to forum, ale problem jest chyba dość powszechny.
Mianowicie chodzi o problem z zapisaniem zmian w edycji zakładki np. poszukiwany ideał.
Gdy klikam zapisz, odświeża stronę, po czym znów wyskakuje ta ramka i nic się nie zmieniło, poradzić sobie z problemem można klikając krzyżyk w prawym górnym rogu ramki po czym "ZAPISZ".
Nie ukrywam, jest to czasem bardzo denerwujące.
Kilku znajomych ma identyczny problem
Jeżeli ktoś ma tak samo to niech się wypowie.

Pozdrawiam.

DZlK
wpis jest ukryty
willk
willk
  13 listopada 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeżeli ktoś ma tak samo to niech się wypowie.

Sprawdzałem z ciekawości i powiem że to samo występuje również u mnie , i zapisanie jest możliwe wtedy jak pisałaś
d83ddc47
Konto usunięte
Konto usunięte: , poradzić sobie z problemem można klikając krzyżyk w prawym górnym rogu ramki po czym "ZAPISZ".
w4r14t
w4r14t
  13 listopada 2016

Pytanie dlaczego nic z tym nie jest robione, myślałem wpierw że problem występuje tylko u mnie i olałem temat na jakiś czas, dziś znowu sprawdzam a to nadal tak się robi.
Chętnie poczytam wypowiedzi kogoś z administracji serwisu.
Jest robione wiele poprawek, ale ten błąd strony musiał wkraść się tutaj przypadkiem.

Avatar użytkownika markmark
Posty: 1193 (po ~397 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 57
mark
  13 listopada 2016

Korzystasz z wersji przeglądarkowej czy z aplikacji (jeżeli aplikacja to napisz proszę jaka wersja i model telefonu)?

w4r14t
w4r14t
  14 listopada 2016

Korzystam z komputera na przeglądarce Firefox w systemie Linux Ubuntu 16.04 LTS , w telefonie (iPhone 6s) aplikacja jest tak daremna że z niej nie korzystam, jeżeli już to tylko z przeglądarki w telefonie (Safari). Ale błędy pojawiają się jak korzystam z komputera, z telefonu nie sprawdzałem.

Avatar użytkownika markmark
Posty: 1193 (po ~397 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 57
mark
  14 listopada 2016

Sprawdź proszę teraz, puściliśmy poprawkę.

willk
willk
  14 listopada 2016
mark
mark: puściliśmy poprawkę.
Dodam również sprawdzałem i działa d83ddc4d
DZlK
DZlK
  14 listopada 2016

Chawudeespe

w4r14t
w4r14t
  14 listopada 2016
mark
mark: Sprawdź proszę teraz, puściliśmy poprawkę.

Działa jak należy :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.