Maciek20zg
Maciek20zg
  12 listopada 2016 (pierwszy post)

Caly czas uzywam opery, caly czas dzialalo... Not anymore. Nie jestem w stanie wpisac calego kraju w wyszukiwarke, szuka tylko i wylacznie miast. A po wpisaniu miasta opcja szukaj w calym kraju nie dziala. A mieszkam akurat w tak smiesznie niewielkim kraju, ze w ten sposob mi bylo wygodniej. Owszem jest jeszcze ten zakres km, ale po co tak naprawde bylo te kraje wywalac?

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 651
esquilo
  12 listopada 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: Caly czas uzywam opery, caly czas dzialalo... Not anymore. Nie jestem w stanie wpisac calego kraju w wyszukiwarke, szuka tylko i wylacznie miast.

Proszę zignorować podpowiedź i wpisać w pole lokalizacji nazwę danego kraju (ponownie).
Niedostateczna liczba wyników świadczy prawdopodobnie o tym, że jest tam mało osób posiadających konta na portalu.
Mistrz
Posty: 13 (po ~155 znaków)
Reputacja: -31 | BluzgometrTM: 422
Mistrz
  16 listopada 2016

Witam czemu nie można zobaczyć kto jest online w danym mieście ?? teraz tylko województwo ????

Avatar użytkownika markmark
Posty: 1193 (po ~397 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 57
mark
  16 listopada 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: Caly czas uzywam opery, caly czas dzialalo... Not anymore. Nie jestem w stanie wpisac calego kraju w wyszukiwarke, szuka tylko i wylacznie miast. A po wpisaniu miasta opcja szukaj w calym kraju nie dziala. A mieszkam akurat w tak smiesznie niewielkim kraju, ze w ten sposob mi bylo wygodniej. Owszem jest jeszcze ten zakres km, ale po co tak naprawde bylo te kraje wywalac?


Wywalenie państw było wynikiem błędu, już został poprawiony.

Mistrz
Mistrz: Witam czemu nie można zobaczyć kto jest online w danym mieście ?? teraz tylko województwo ????

Pokazanie listy miast na filtrze w online było problematyczne, teraz są województwa, cała Polska + w najbliższym czasie pojawią się do wyboru te państwa, w których ewentualnie masz ustawione lokalizacje -> np. Niemcy gdy ktoś ma Berlin itd.

Jeżeli chcesz zobaczyć osoby online z konkretnego miasta - użyj proszę wyszukiwarki i filtra online.
http://fotka.com/szukaj/kobiety/Polska,Bydgoszcz,3102014/1-99/do%2025%20km/online:s%C4%85%20teraz%20online#r
anulaa92
anulaa92
  16 listopada 2016

No teraz dziwnie to jest ;( czemu w dziale online tylko można zaznaczyć tylko województwa a nie tez miasta ? ;/ bo ja tego nie rozumiem

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 651
esquilo
  16 listopada 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: No teraz dziwnie to jest ;( czemu w dziale online tylko można zaznaczyć tylko województwa a nie tez miasta ? ;/ bo ja tego nie rozumiem

W pole "Lokalizacja" wpisz miasto. Przesunięcie suwaka obok pomoże określić precyzyjne czy chce Pani znaleźć osoby w danym mieście czy w dalszej odległości od niego.
anulaa92
anulaa92
  16 listopada 2016

[quote=esquilo]
anulaa92: No teraz dziwnie to jest ;( czemu w dziale online tylko można zaznaczyć tylko województwa a nie tez miasta ? ;/ bo ja tego nie rozumiem
W pole "Lokalizacja" wpisz miasto. Przesunięcie suwaka obok pomoże określić precyzyjne czy chce Pani znaleźć osoby w danym mieście czy w dalszej odległości od niego.
[/quote

Mi chodzi w dziale online ;/ a nie w dziale szukaj ;/

willk
willk
  16 listopada 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: No teraz dziwnie to jest ;( czemu w dziale online tylko można zaznaczyć tylko województwa a nie tez miasta ?
Zauważyłem to od poniedziałku taka wzmianka weszła w niedziele było to i istniało jeszcze ., co tu pisać kolejna wzmianka, nie mu już jak było małopolska Kraków , Wadowice, Nowy Sącz itp , teraz tylko województwa lub zaznaczają się dwa regiony automatycznie :)
anulaa92
anulaa92
  16 listopada 2016
willk
willk: anulaa92: No teraz dziwnie to jest ;( czemu w dziale online tylko można zaznaczyć tylko województwa a nie tez miasta ?Zauważyłem to od poniedziałku taka wzmianka weszła w niedziele było to i istniało jeszcze ., co tu pisać kolejna wzmianka, nie mu już jak było małopolska Kraków , Wadowice, Nowy Sącz itp , teraz tylko województwa lub zaznaczają się dwa regiony automatycznie :)


to jest dla mnie dziwne ;/ wsześciej było dobrze ,a teraz? ;(
willk
willk
  16 listopada 2016
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: to jest dla mnie dziwne ;/
Nie dziw się portal wdrąża wzmianki :) i trzeba to zaakceptować .
Konto usunięte
Konto usunięte: wsześciej było dobrze ,a teraz? ;(
Teraz tylko kwestia przyzwyczajenia się :afro: Wyjaśnione miałeś w 4 poście :)
anulaa92
anulaa92
  16 listopada 2016
willk
willk: anulaa92: to jest dla mnie dziwne ;/Nie dziw się portal wdrąża wzmianki :) i trzeba to zaakceptować . anulaa92: wsześciej było dobrze ,a teraz? ;(Teraz tylko kwestia przyzwyczajenia się Wyjaśnione miałeś w 4 poście :)


no nie wiem czy się przyzwyczaję do tego ;/
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 651
esquilo
  16 listopada 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: Mi chodzi w dziale online ;/ a nie w dziale szukaj ;/

Upss ta edycja postów...

W sumie powtórzyłam post mark-a.

Konto usunięte
Konto usunięte: no nie wiem czy się przyzwyczaję do tego ;/

Dasz sobie radę, jesteś dużą dziewczynką :tak:
anulaa92
anulaa92
  16 listopada 2016
esquilo
esquilo: anulaa92: Mi chodzi w dziale online ;/ a nie w dziale szukaj ;/ Upss ta edycja postów... W sumie powtórzyłam post mark-a.anulaa92: no nie wiem czy się przyzwyczaję do tego ;/ Dasz sobie radę, jesteś dużą dziewczynką


Nie wiem ;/ ciekaw ajestem czy jakieś inne zmiany tutaj będą ;/
QuoVadis69
QuoVadis69
  19 listopada 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem ;/ ciekaw ajestem czy jakieś inne zmiany tutaj będą ;/


też jestem ciekaw
individualboy
individualboy
  26 listopada 2016

Również nie pokazuje osób, które powinny być pokazywane względem ustawionych filtrów, np. do 25 km od Twojego miasta.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.