skawin4
Posty: 260 (po ~94 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 71
skawin4
  7 listopada 2016 (pierwszy post)

Jako ze jeden temat o tym umarł http://fotka.com/forum/fotka/1185416,tak_nie_na_glownej później kolejny http://fotka.com/forum/fotka/1186153,tak_nie_na_glownej_s więc może teraz się pojawi odpowiedz dlaczego NADAL po takim czasie pokazuj mi w propozycjach osoby którym dałem NIE oraz kolejna ciekawostka PO CO mam możliwość i propozycje kliknąć tak/nie u niektórych facetów którzy wyświetlają mi się w propozycjach na głównej

willk
willk
  7 listopada 2016
skawin4
skawin4: kolejna ciekawostka PO CO mam możliwość i propozycje kliknąć tak/nie u niektórych facetów którzy wyświetlają mi się w propozycjach na głównej
Odkąd podstawo "TAK-NIE" każdy user ma możliwość zagłosowanie Na Kobietę lub mężczyznę :)
skawin4
Posty: 260 (po ~94 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 71
skawin4
  8 listopada 2016

a gdzie jest opcja usunięcia mężczyzn? i troszkę to dziwne bo facetów pokazuje raz na pierdyliard kliknięć...

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  10 listopada 2016
skawin4
skawin4: oraz kolejna ciekawostka PO CO mam możliwość i propozycje kliknąć tak/nie u niektórych facetów którzy wyświetlają mi się w propozycjach na głównej
skawin4
skawin4: a gdzie jest opcja usunięcia mężczyzn? i troszkę to dziwne bo facetów pokazuje raz na pierdyliard kliknięć...

Nie wiem jakim cudem Tobie wyświetla facetów, decydowanie na facetów przy ustawieniach tylko kobiety jest zablokowane, wyświetli Ci się tylko opcja "następny profil". Zrób zrzut ekranu samych ustawień Tak-Nie, gdy taka okoliczność nastąpi.

Inna możliwość też jest taka. że facet pomylił płeć przy zakładaniu konta, to też czasem się zdarza...
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
skawin4
Posty: 260 (po ~94 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 71
skawin4
  10 listopada 2016

no widocznie jakieś czary :-)

KissOfDeth69
KissOfDeth69
  10 listopada 2016
willk
willk: Odkąd podstawo "TAK-NIE" każdy user ma możliwość zagłosowanie Na Kobietę lub mężczyznę :)


tylko po co to do średniej się liczy ... po co te rankingi ... dużo fajniej i ciekawiej bez tego by było . I na pewno więcej kultury u co niektórych Panów
Saitama197
Posty: 23 (po ~138 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 120
Saitama197
  12 listopada 2016
gregbond
gregbond: Nie wiem jakim cudem Tobie wyświetla facetów, decydowanie na facetów przy ustawieniach tylko kobiety jest zablokowane, wyświetli Ci się tylko opcja "następny profil". Zrób zrzut ekranu samych ustawień Tak-Nie, gdy taka okoliczność nastąpi. Inna możliwość też jest taka. że facet pomylił płeć przy zakładaniu konta, to też czasem się zdarza...


Kilka razy już mi wywaliło faceta przy TAK/NIE.
Drugą kwestią się ludzie mylą faktycznie - nawet w ONLINE w kobietach są faceci.. : )

Pytanie odemnie - cyz da sie zmienić zasięg wyszukiwanych osób w TAK/NIE. Na głównej pokazują mi się osoy tylko z jednego miasta/województwa. A co jeśli ineteresuje mnie inne województwo lub kraj ?
Broker
Posty: 1417 (po ~96 znaków)
Reputacja: 7 | BluzgometrTM: 20
Broker
  12 listopada 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: Pytanie odemnie - cyz da sie zmienić zasięg wyszukiwanych osób w TAK/NIE. Na głównej pokazują mi się osoy tylko z jednego miasta/województwa. A co jeśli ineteresuje mnie inne województwo lub kraj ?


Ustawienia możesz zmienić klikając na "Filtr"

w4r14t
w4r14t
  14 listopada 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: tylko po co to do średniej się liczy ... po co te rankingi ... dużo fajniej i ciekawiej bez tego by było . I na pewno więcej kultury u co niektórych Panów

Kiedyś jeszcze ogarniałem jak liczona jest średnia, teraz to już nie bardzo.
Na jakiej podstawie, na podstawie tak/nie, czy może tych daremnych ocen 10+?
Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  14 listopada 2016
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Kiedyś jeszcze ogarniałem jak liczona jest średnia, teraz to już nie bardzo. Na jakiej podstawie, na podstawie tak/nie, czy może tych daremnych ocen 10+?
Z decyzji Tak-Nie, w nawiasie przecież masz liczbę podliczonych wszystkich otrzymanych decyzji, a nie ocen +10.
A co do wyliczania, wartości decyzji TAK 11, Nie 6

Konto usunięte
Konto usunięte: Na głównej pokazują mi się osoy tylko z jednego miasta/województwa. A co jeśli ineteresuje mnie inne województwo lub kraj ?
Jak sama nazwa wskazuje "Blisko mnie" (strona główna), czyli w pobliżu zapisanych lokalizacji na profilu i tam ewentualne zmiany, jak będziesz się przemieszczał i używał aplikacji, to fotka sama doda miejscowość aktualną...
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.