osziribiriwszis
Posty: 14 (po ~132 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
osziribiriwszis
  16 października 2016 (pierwszy post)

Cześć.
Chciałbym umieścić filmy na moim profilu ale nie mogę bo wczytuje to jako zdjęcie a na dział TV nic nie mogę wrzucić bo hmm nie widzi tego że chce coś wrzucić?. Czy ktoś wie w czym jest problem i jak go można rozwiązać?

Tworzę muzykę oraz planuję też robić wideoklipy (Jest to moja życiowa pasja, uwielbiam to robić mimo braku profesjonalnego sprzętu) i zależy mi żeby kobiety na tym portalu poznały mnie od tej właśnie strony.

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  18 października 2016
osziribiriwszis
osziribiriwszis: Chciałbym umieścić filmy na moim profilu ale nie mogę bo wczytuje to jako zdjęcie a na dział TV nic nie mogę wrzucić bo hmm nie widzi tego że chce coś wrzucić?. Czy ktoś wie w czym jest problem i jak go można rozwiązać?

Dalej ten problem występuje? Z jakiej przeglądarki korzystasz?
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
osziribiriwszis
Posty: 14 (po ~132 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
osziribiriwszis
  18 października 2016

Tak, Firefoxa i dowiedziałem się że film musi być krótki tak więc jak coś się chce udostępnić na fotce z youtuba to nie działa. Ktoś tu zawalił sprawę wprowadzając ostatnie zmiany.

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  18 października 2016
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
osziribiriwszis
osziribiriwszis: Tak, Firefoxa
Pewnie w tej przeglądarce u Ciebie coś jest nie tak, pobrałem żeby sprawdzić ostatnio, ale u mnie wszystko działało, tylko nowo pobrana i najnowszy system, nie wiem czy to ma znaczenie.
osziribiriwszis
osziribiriwszis: i dowiedziałem się że film musi być krótki tak więc jak coś się chce udostępnić na fotce z youtuba to nie działa.
Film może być dłuższy, skróci go automatycznie do 8 sekund.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
osziribiriwszis
Posty: 14 (po ~132 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
osziribiriwszis
  18 października 2016

Pewnie ma, ale sprawdzałem też na Win. 8.1 udostępnianie filmów (taka opcja jest pod filmem "udostępnij" i mozesz wybrać np. fotke) youtube i nie działa nawet nic nie skraca. Na Win. 8.1 jednak nie sprawdzałem wysyłania filmów z dysku.

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  18 października 2016
osziribiriwszis
osziribiriwszis: Pewnie ma, ale sprawdzałem też na Win. 8.1 udostępnianie filmów (taka opcja jest pod filmem "udostępnij" i mozesz wybrać np. fotke) youtube i nie działa nawet nic nie skraca. Na Win. 8.1 jednak nie sprawdzałem wysyłania filmów z dysku.
Nie ma już możliwości udostępniania filmików z Youtube na fotce (nawet niby, jak jest ta opcja na tamtym serwisie), przebudowali zakładkę TV i teraz tam trafiają filmiki z profili użytkowników fotki, wgrane z dysku właśnie.

27 czerwca 2016
Dodanie w zakładce TV filmów dodanych przez użytkowników (z profili)
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.