jason1988
Posty: 1 (po ~593 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
jason1988
  15 października 2016 (pierwszy post)

Witam szanowni użytkownicy i szanowne użytkowniczki. d83dde09d83dde09

Mam takie pytanie odnośnie tworzenia i nazywania nowych albumów zdjęciowych, chciałbym wiedzieć gdzie jest taka opcja ???
Ponieważ całkiem nie dawno porządkowałem swe konto i chciałem dodać nowe fotki, ale nie znalazłem nigdzie wspomnianej
wyżej opcji - mimo iż przejrzałem wszelkie możliwości na portalu Fotka.pl d83dde12d83dde12

Jeśli ktoś z was zauważy bądź odczyta mój post. to wszelkie pomoce proszę kierować na PW !!! d83ddce0d83ddce0

Z góry dziękuje i zostawiam pozdrowienia d83dde0cd83dde0c

JozekZpolska
JozekZpolska
  15 października 2016

Nie ma już takiej możliwości, nie utworzysz nowego albumu.

LiMix
Posty: 14 (po ~193 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 30
LiMix
  20 października 2016

Witam Serdecznie,

prosze o informacje jak mozna edytowac i usuwac albumy ? Gdyz funkcja ktora kiedys byla juz jej niestety nie ma :(

Shaitan
Shaitan
  20 października 2016
LiMix
LiMix: prosze o informacje jak mozna edytowac i usuwac albumy

LiMix
LiMix: Gdyz funkcja ktora kiedys byla juz jej niestety nie ma

Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie.
Wszelkie opcje tworzenia/edycji albumów zostały usunięte, jedyne co można robić, to dodawać zdjęcia do już istniejących albumów, bądź je z nich usuwać.
LiMix
Posty: 14 (po ~193 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 30
LiMix
  20 października 2016

.... ale jesli mam albumy ktorych nie chce to chyba mam prawo je usunac ?

Shaitan
Shaitan
  20 października 2016
LiMix
LiMix: .... ale jesli mam albumy ktorych nie chce to chyba mam prawo je usunac ?

Prawo może byś miał, niestety nie masz takiej możliwości..
Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  20 października 2016

Dodam tylko że po usunięciu wszystkich zdjęć, pusty album sam zniknie.

"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
LiMix
Posty: 14 (po ~193 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 30
LiMix
  20 października 2016

Jesli nie mozna wykasowac "wlasnych albumow" to wiaze sie to rownoznacznie z naruszeniem spośród licznych wymogów związanych z ochrona danych osobowych uzytkownika ...

F0X
F0X
  21 października 2016
LiMix
LiMix: Jesli nie mozna wykasowac "wlasnych albumow" to wiaze sie to rownoznacznie z naruszeniem spośród licznych wymogów związanych z ochrona danych osobowych uzytkownika ...


gregbond
gregbond: Dodam tylko że po usunięciu wszystkich zdjęć, pusty album sam zniknie.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.