Irek2000
Irek2000
  7 października 2016 (pierwszy post)

Jak zmienić decyzję z "MIE" na "TAK"

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  7 października 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak zmienić decyzję z "MIE" na "TAK"
Nie ma możliwości cofnięcia oddanej decyzji.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
MaunaLoa34
MaunaLoa34
  10 października 2016

chyba że po miesiącu ogólny reset zrobią i zabawa tak - nie od początku ..... z możliwością zmiany decyzji

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  10 października 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: chyba że po miesiącu ogólny reset zrobią i zabawa tak - nie od początku ..... z możliwością zmiany decyzji
Tak, ale w krótkim czasie nie zmienisz oddanej decyzji.
Mam profil zapisany że oddałem "Nie" 1 sierpnia i jeszcze nie usunęli, może to jest 3 miesiące, ktoś wie?
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
AHAHAAHA
AHAHAAHA
  11 października 2016

Nie da się.

MaunaLoa34
MaunaLoa34
  11 października 2016

ja daję nie tylko wyjątkowo ---- ogólnie łagodny jestem wbrew pozorom ...... ale jak mam kiepski dzień ,,, albo ktoś mi podpadnie , lub oceni po pozorach od razu po wyglądzie ---- mój wybór jest jasny i precyzyjny

IHSI
IHSI
  11 października 2016
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
gregbond
gregbond: ktoś wie?
Przypuszczam że to będzie tak samo działalo jak z ocenami od 1-11 , jeżeli dana osoba od dała na ciebie głos lub ty na osobę , głoś obojętnie byle jaki i jeżeli ty w ciągu miesiąca nie od dałeś rewanżu lub tak osoba nie odpowiedziała rewanżem na twoja ocenę w ciągu miesiąca to wówczas była możliwość ponownego zagłosowania , jeżeli już od daliście głosy na siebie to już po zamiatane - Tak było to akurat dobrze pamiętam. Przypuszczam że to tak samo działa jak z Decyzją TAK - NIE .
gregbond
gregbond: może to jest 3 miesiące
Może przedłużyli to lub nie ma już wo-gole takiej możliwości.
AHAHAAHA
wpis jest ukryty
krisgora
krisgora
  15 października 2016

mam pytanko jak ustawić tło

krisgora
krisgora
  15 października 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: mam pytanko jak ustawić tło
Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  15 października 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: Przypuszczam że to tak samo działa jak z Decyzją TAK - NIE .

Tylko obecny system Tak-Nie działa tak, że dana osoba dała na mnie "Tak" i ja odpowiedziałem "Nie" żeby mi więcej nie proponował system, to i tak za jakiś dłuższy czas system znów mi proponuje, tylko już nie przychodzi powiadomienie w zakładce że mam nowe Tak.

_________________________________________________________________________________

Konto usunięte
Konto usunięte: mam pytanko jak ustawić tło
Na swoim profilu, obok loginu masz trzy kropki i przedostatnia pozycja.

"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.