PatrzacyRealnie
PatrzacyRealnie
  7 października 2016 (pierwszy post)

Moze ktos wyjasnic dlaczego pokazuje ze osoba jest wlasnie online skoro tej osoby wcale w danym dniu nie bylo i nadal nie ma?

magdalenasie1272
magdalenasie1272
  7 października 2016
PatrzacyRealnie
PatrzacyRealnie: Moze ktos wyjasnic dlaczego pokazuje ze osoba jest wlasnie online skoro tej osoby wcale w danym dniu nie bylo i nadal nie ma?

Właśnie
IHSI
IHSI
  8 października 2016
PatrzacyRealnie
PatrzacyRealnie: Błędny status online -- Moze ktos wyjasnic dlaczego pokazuje ze osoba jest wlasnie online skoro tej osoby wcale w danym dniu nie bylo i nadal nie ma?
Też dziwne, moim zdaniem jest gorszy błąd z tym Online , przeglądając strony 1,2,3, i tak dalej pokazują się te same osoby co chwile klikając dalej nap na stronę nr 34 wyświetlają się osoby z 1 stron , i cały czas tak jest do tej pory to problem do na prawienia jest .
MaunaLoa34
MaunaLoa34
  10 października 2016

w takim razie czekamy :) ..... mnie pewna koleżanka odwiedza kilkanaście razy dziennie a sama uważa, że automatycznie przekierowuje ( czytaj --- ona tego nie robi ) ---- co więcej wierzę jej ..... ?????? parowanie jakieś czy co ?? :)

AHAHAAHA
AHAHAAHA
  10 października 2016

Yyy nie wiem właśnie. Wiem jeszcze, że jest tak, że pokazuje online kogoś przez 15 minut. Później już nie.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.