Avatar użytkownika Evil87Evil87
Posty: 9 (po ~309 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 443
Evil87
  26 września 2016 (pierwszy post)

Witam
Dzisiejszy temat chciałbym poruszyć do Administracji serwisu Fotka.com a mianowicie
czy zamierzają Państwo ulepszyć Pakiet Gwiazd i jakie dodatkowe funkcje byłyby przydatne może i wy użytkownicy pomożecie i bez bluzgania wypowiemy się do Administracji co mogli by ulepszyć na serwisie:) chodzi tylko o osoby które korzystają z PAKIETU GWIAZDY!!!
z góry dziękuję

Avatar użytkownika Evil87Evil87
Posty: 9 (po ~309 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 443
Evil87
  26 września 2016

Ja mam parę pomysłów a realizację zostawiam twórcą tyczy się tylko tych co mają Pakiet gwiazdy:)
1.osoba może zaznaczać tylko swoje województwo inne nie wskakują
2. więcej prezentów niż 7 :)
3.jeśli posiada się pakiet i ktoś jest nie zalogowany pokaże się komunikat by podejrzeć osobę wykup dostęp do pakietu gwiazd lub zarejestruj się
4 zakup gwiazdy sms na sieci inne niż t mobile i orange
5 możliwość ukrywania statusu dostępny
czekam na wasze sugestie:D

przemytnikslomy
przemytnikslomy
  26 września 2016
Evil87
Evil87: 2. więcej prezentów niż 7

Kup sobie roczną to i więcej będziesz pewnie mieć
A nie inwestujesz w miesięczną , a potem płacz 7-U prezentów
Avatar użytkownika Evil87Evil87
Posty: 9 (po ~309 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 443
Evil87
  26 września 2016

Kto tu mówi o płaczu proszę czytać ze zrozumieniem tu nie chodzi o płacz bo jest 7 prezentów bo jak bym chciał to mogo dać na 10lot i ja to kupia nou problemo temat polega na ulepszeniu Pakietu Gwiazdy w funkcje ponieważ jedyną zaletą aktualnego jest właśnie prezenty możliwość pisania wiadomości zmiana koloru nicku i tła oraz kto podgląda.
Dziękuję za każdo wypowiedź i odpowiedź ale prosza na temat

NVX
Posty: 83 (po ~92 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 0
NVX
  26 września 2016
Evil87
Evil87: Witam Dzisiejszy temat chciałbym poruszyć do Administracji serwisu Fotka.com a mianowicie czy zamierzają Państwo ulepszyć Pakiet Gwiazd i jakie dodatkowe funkcje byłyby przydatne może i wy użytkownicy pomożecie i bez bluzgania wypowiemy się do Administracji co mogli by ulepszyć na serwisie:) chodzi tylko o osoby które korzystają z PAKIETU GWIAZDY!!! z góry dziękuję


Jeśli masz pomysły to pisz tutaj -> http://fotka.com/forum/pomyslomat/
Konto usunięte
Konto usunięte: Lubie te żale wypływające tak szczerze od userów :D to takie motywujące
Avatar użytkownika Evil87Evil87
Posty: 9 (po ~309 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 443
Evil87
  26 września 2016
NVX
NVX: Evil87: Witam Dzisiejszy temat chciałbym poruszyć do Administracji serwisu Fotka.com a mianowicie czy zamierzają Państwo ulepszyć Pakiet Gwiazd i jakie dodatkowe funkcje byłyby przydatne może i wy użytkownicy pomożecie i bez bluzgania wypowiemy się do Administracji co mogli by ulepszyć na serwisie:) chodzi tylko o osoby które korzystają z PAKIETU GWIAZDY!!! z góry dziękuję Jeśli masz pomysły to pisz tutaj -> http://fotka.com/forum/pomyslomat/

Dziękuję napisałem :) miło z twojej strony
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.