Logoff
Logoff
  23 września 2016 (pierwszy post)

Otóż sprawa wygląda tak kochana administracjo, od której odpowiedzi nie dostaję, więc muszę pisać na forum publicznym.

Piszę bez owijania w bawełnę. Mój perm jest niesłuszny w 100%. Jako argumentację odwołam się do słów, które napisano mi z konta ModeratorGlobalny. "Ciągłe bany i blokady kont", banów mam z 5 w ciągu roku. Blokady konta po zawieszeniu perma nie dostałem żadnej. Oskarżono mnie o usuwanie kont z dużą ilością banów, co jest bezsensem i bezpodstawnym argumentem, wmawianie mi czegoś, czego nawet nie da sie potwierdzić. Owszem usunąłem 2 konta, ale na tych 2 kontach było po 1 banie (nadanym na osobe, czyli oddzielnie tymi kontami nie złamałem regulaminu) czyli tak czy siak usunalem 2 konta możnaby powiedziec bez bana i nie dlatego że był tam ban, tylko dla zmiany loginu. "Prowadzenie na portalu działalnosci mającej na celu obrazę moderatorów" , to jest chyba jakiś żart, miałbym prowadzić na portalu działalność czegoś, z czego nie czerpałbym żadnego zysku? to niedorzeczne i kolejne bezpodstawne oskarżenie wobec mnie. Nie mam nic osobiście do moderatorów, z kilkoma normalnie do tej pory rozmawiam. Istna bujda. Dalej, " przenoszenie obrażania innych poza fotkę w rewanżu za bany tutaj", zaraz zaraz ale jak można oskarżać mnie o obrazanie kogoś gdziekolwiek na podstawie regulaminu czatu to raz, dwa nie wiedząc, czy to ja czy nie. Nie raz były takie sytuacje, że ludzie skarżyli sie do mnie o cos, czego nie zrobiłem a z góry stawiano winę na mnie. I nie, nie obrażałem nikogo poza fotką w rewanżu za bany. Poza tym od stosowania kar poza fotką są portale poza fotką a nie fotka. To tak jakby mi nadano bana na czat za to, że napisałem na facebooku koledze, że jest "debilem". To jakieś żarty. I na koniec "to już przegięcie pały" , nic nie przegiąlem i takich wypowiedzi od MG sobie nie życze. Opłacam gwiazdę regularnie i nie życze sobie takiego traktowania mnie przez moderacje która powinna pomóc w problemie, a nie go tworzyć. Nie ukrywając, nie raz gdy pisałem skargę do MG , to czytałem na czacie "o screenuj, no donieś do MG" od moderatorów co nastepne nie powinno mieć tu miejsca. Nie można nawet skargi napisać bo w pare minut wiadomo już kto ją złożył. Co się stało z tym portalem, czy to już do reszty jakaś olewka? Proszę o natychmiastowe zdjęcie mi perma, który jest w 100% niesłuszny i przekazanie kolegom z moderacji żeby sie w koncu odczepili, przestali na fb rozdawać moje dane osobowe itp. Niech sie za to wezmą a nie wrabiają mnie w obrażanie na innych portalach. Mam nadzieję, że coś zostanie z tym zrobione. MG Ariel ma mnie na czarnej liście, więc nie mogę do niego napisać, co za tym idzie, muszę napisać tutaj. Uważam, że perm za hm w sumie to nie wiem, coś zrobionego na innych stronach (?) nie może mieć prawa bytu, bo regulamin jest czatu a nie całego internetu.

Pozdrawiam kochani :)

Logoff
Logoff
  23 września 2016

PS
Żądam natychmiastowej reakcji administracji

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.