CuteBadAss
CuteBadAss
  12 września 2016 (pierwszy post)

Przycisk " następny profil "

Dlaczego jak mam wpisane ze ma szukac osobe płci kobiecej i klikam następny profil, to... Wyskakują mi co jakiś czas faceci? XD co to sie porobiło z ta funkcja ;D ( a i moze to tez wazne w liście rozwijanej jest samo z siebie ustawione " podglądacz " )

IHSI
IHSI
  12 września 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego jak mam wpisane ze ma szukac osobe płci kobiecej i klikam następny profil, to... Wyskakują mi co jakiś czas faceci? XD
Przypuszczam że musisz mieć ustawione w wyszukiwarce -- Kobieta/Facet --
CuteBadAss
CuteBadAss
  12 września 2016


Było by fajnie, ale jednak mam tak xD

Tylko ze widze ze masz nie ustawione na " podglądacz " tylko na " blisko mnie " moze o to chodzi?
IHSI
IHSI
  12 września 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: Było by fajnie, ale jednak mam tak xD
To morze być tak , nie raz również przeglądałem "Następny Profil" i trafiały się konta damskie z męskimi fotkami , i przyczyna była jedna że pomylili płeć przy założeniu konta jeden przykład -- http://fotka.com/forum/fotka/1186945,Plec i takie osoby mogą ci się pojawiać tak jak piszesz --
Konto usunięte
Konto usunięte: osobe płci kobiecej i klikam następny profil, to... Wyskakują mi co jakiś czas faceci?
IHSI
IHSI
  12 września 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: ustawione na " podglądacz "
To inna postać rzeczy , się nie dziwie że ci faceci wyskakują tam dając następny profil , to przeglądasz tylko osoby które cię odwiedziły , Kobiety lub Faceci. i temu co jaki czas ci wyskakuje facet po prostu temu że cię odwiedził :)
CuteBadAss
CuteBadAss
  12 września 2016

Aaaaa to moze tego wina xD kurde zmienię na cos innego jak podglądacz i zobaczymy xD
Jak by co masz d83cdf7a

przemytnikslomy
przemytnikslomy
  13 września 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: co jakiś czas faceci

Bo jak odwiedzają twój profil
To rzecz jasna że tobie poprzez przeglądanie profili będą wyskakiwać mężczyźni
Bezwzględnie jak to masz ust.
CuteBadAss
CuteBadAss
  13 września 2016

Tylko ze jak to zmieniłem na ludzi online lub blisko mnie... to zawsze samo mi pozniej wskakuje, podglądacz xD Jak to ustawić permanentnie? Jestem na tablecie, iPad, Safari :)

greencollarworker
greencollarworker
  15 września 2016

Powinni w końcu wymyślić ustawienia typu "kto nie może podglądać mojego profilu" i że se ustawiasz, płeć oraz wiek osób, które mają odbić trzy ch ** e w bok od Ciebie. A tak to nie dość, że Ci wyskakuje taki profil, to jeszcze musisz na czarną listę go dawać, żeby się nie użerać.

UNDERCOVER33
UNDERCOVER33
  23 września 2016

od tego jest chyba gwiazda ----wybierasz wtedy odpowiednia opcję

IHSI
IHSI
  23 września 2016
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: od tego jest chyba gwiazda
:nie: przeczytaj dokładniej jeszcze raz :)
UNDERCOVER33
UNDERCOVER33
  23 września 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: Powinni w końcu wymyślić ustawienia typu "kto nie może podglądać mojego profilu" i że se ustawiasz, płeć oraz wiek osób, które mają odbić trzy ch ** e w bok od Ciebie. A tak to nie dość, że Ci wyskakuje taki profil, to jeszcze musisz na czarną listę go dawać, żeby się nie użerać.
wiesz co wszystkich od razu dodaj do czarnej listy i na pewno będziesz miał święty spokój i z nikim nie będziesz się musiał użerać ..... chociaż zawsze można konto usunąć
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.