MASTKA
MASTKA
  4 września 2016 (pierwszy post)

Siemaneczko. Co tydzień dostaje bana na tydzień na pisanie komentarzuf którymi rzyje. Słowo "suka" nie jest obraźliwe, lecz niektuży moderatoży po prostu uparli sie na moją osobe. Miałem od początku tego profilu wgrany zajebisty filmik z trescia wokalna: "suko, nie oceniaj ksionrzki po okładce" ale jakis wredny mod/modka mi go skasowal. Smiem powiedzieć ze jestem zniesmaczony całą sytułacjom irz durzo ludziuf dodaje filmiki na których jest dórzo przeklenstwuf i wulgaryzmuf. Nic z tym nie jest robione bo jesli ktos liże drugiej osobie (moderatorowi) odwłok, ten może mieć nawet penisa na profilu bez bikini. Ja nie liże odwłokuf i dostaje "kare" gorszą niż u Moniki Kropeczki na kamerce. Natura 2000 na tym portalu nie jest ogarnięta. Powinien tu przyjść jesiotr i wykrzyczeć pulsujące "igła" a potem spuścic się do zabytkowego kałamaża na ramionach Beaty Tyszkiewicz. PozdrawiaM.
wasz ulubiony użydkownig MASTKA

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 583
esquilo
  4 września 2016

Ehhh, ciężkie życie na Fotce :and:

Gdyby szanowny Pan chociaż raz w trakcie banika przypomniał sobie zasady obowiązuje na portalu, "problem" mógłby się nie powtórzyć.

Pozdrawiam :-)

P.S. Zauważone naruszenia powinno się zgłaszać, siebie też można :lol:.

UNDERCOVER33
UNDERCOVER33
  6 września 2016

ciesz się że ja nie jestem adminem
26a1

DZlK
DZlK
  7 września 2016

No ja też bo bym mial tysiace jezykow w rowie

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.