olakow1234
olakow1234
  31 sierpnia 2016 (pierwszy post)

Dla czego nie moge dodawać zdjęć śni wysyłać ichmobilnej cały czas komunikat ze błąd wczytywania sprubuj ponownie pozniej

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 652
esquilo
  31 sierpnia 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: Dla czego nie moge dodawać zdjęć śni wysyłać ichmobilnej cały czas komunikat ze błąd wczytywania sprubuj ponownie pozniej

Hej, domyślam się, że chodzi o aplikację, zatem napisz z jakiej wersji korzystasz (widoczna w ustawieniach po opcją wylogowania) oraz jaki masz model telefonu i android (ustawienia urządzenia).
Pawello94
Pawello94
  1 września 2016

Mam pytanie dla czego jak dodaje zdjęcia to sa wrzucone po skosie jak ktoś wie to niech napisze z góry dzięki ;)

IHSI
IHSI
  1 września 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam pytanie dla czego jak dodaje zdjęcia to sa wrzucone po skosie
To nie wina Fotki.com , po prostu musisz takie zdjęcia mieć zrobione pod skosem i wgrywać je z komputera. ale masz możliwość ich odwrócenia kliknij na to zdjęcie które masz po skosie i tam na dole pod zdjęcie po prawej stronie masz "ZAKŁADKĘ OPCJE" klikasz i tam masz > Edytuj zdjęcie.
SzczesciaSzukam
SzczesciaSzukam
  14 września 2016

Ja jeśli wrzucam swoje zdjęcia i edytuję na Fotka z użyciem filtrów, jakie są tu dostępne, to pewna nadgorliwa adminka notorycznie mi te zdjęcia usuwa i banuje dodawanie ponowne. Jeśli nie można edytować zdjęć, to po jakiego pimpoja takie funkcje zamieszczacie?

NVX
Posty: 83 (po ~92 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 0
NVX
  19 września 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja jeśli wrzucam swoje zdjęcia i edytuję na Fotka z użyciem filtrów, jakie są tu dostępne, to pewna nadgorliwa adminka notorycznie mi te zdjęcia usuwa i banuje dodawanie ponowne. Jeśli nie można edytować zdjęć, to po jakiego pimpoja takie funkcje zamieszczacie?


Proszę poczytać dokładnie zasady obowiązujące na portalu:) a mianowicie punkt w którym jest mowa o zdjęciach .
Adminka nie daje banow .. Np "bo cię nie lubi " tak tu nie ma.. Bo by wyleciała z FP raz dwa
Konto usunięte
Konto usunięte: Lubie te żale wypływające tak szczerze od userów :D to takie motywujące
NVX
Posty: 83 (po ~92 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 0
NVX
  19 września 2016
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja jeśli wrzucam swoje zdjęcia i edytuję na Fotka z użyciem filtrów, jakie są tu dostępne, to pewna nadgorliwa adminka notorycznie mi te zdjęcia usuwa i banuje dodawanie ponowne. Jeśli nie można edytować zdjęć, to po jakiego pimpoja takie funkcje zamieszczacie?


Regulamin mają i nim się posługują
Konto usunięte
Konto usunięte: Lubie te żale wypływające tak szczerze od userów :D to takie motywujące
SzczesciaSzukam
SzczesciaSzukam
  19 września 2016

Czyli reasumując: Używanie filtrów pogarsza czytelność zdjęcia, a więc czyni je nieregulaminowym, a co za tym idzie używanie filtrów godzi w regulamin. Oczywiście to, czy widać na danym zdjęciu rysy twarzy czy też nie już jest kwestią indywidualnej oceny. Et hic jacet lepus.

IHSI
IHSI
  19 września 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: Używanie filtrów pogarsza czytelność zdjęcia, a więc czyni je nieregulaminowym,
Nic z tych rzeczy po prostu przeczytaj to -- http://fotka.com/forum/fotka/1173141,Zasady_obowiazujace_ i zapoznaj się z 2.Punktem "Zdjęcia"
Broker
Posty: 1417 (po ~96 znaków)
Reputacja: 7 | BluzgometrTM: 20
Broker
  19 września 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: Czyli reasumując: Używanie filtrów pogarsza czytelność zdjęcia, a więc czyni je nieregulaminowym, a co za tym idzie używanie filtrów godzi w regulamin. Oczywiście to, czy widać na danym zdjęciu rysy twarzy czy też nie już jest kwestią indywidualnej oceny. Et hic jacet lepus.

Wszytko jest tutaj: http://fotka.com/forum/fotka/1173141,Zasady_obowiazujace_ i chodzi o ten punkt regulaminu 2. Pierwsze zdjęcie na profilu ma przedstawiać Użytkownika (aktualne zdjęcie z dobrze widoczną twarzą).
SzczesciaSzukam
SzczesciaSzukam
  19 września 2016

Und alles ist klar. d83ddc4d

SzczesciaSzukam
SzczesciaSzukam
  20 września 2016

I znów usunęliście, choć twarz była dobrze widoczna. Regulamin może i jest, ale wolna interpretacja wygrywa.
Nie dziwię się, że FOTKA pada, jeśli zamiast myśleć o rozwoju, (l)administracja zamiast pomagać utrudnia. A już miałem ponawiać gwiazdę... ale nie ma sensu.

NVX
Posty: 83 (po ~92 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 0
NVX
  20 września 2016
http://fotka.com/kontakt ⬅Pisz tutaj
Konto usunięte
Konto usunięte: Lubie te żale wypływające tak szczerze od userów :D to takie motywujące
SzczesciaSzukam
SzczesciaSzukam
  20 września 2016
NVX
NVX: http://fotka.com/kontakt ⬅Pisz tutaj

Szkoda czasu. Z wolną interpretacją nie wygrasz. Dla mnie coś jest czytelne, dla usuwacza nie jest, więc kopać się z koniem nie zamierzam.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.