DiamondGhost
Posty: 383 (po ~135 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 25
DiamondGhost
  7 sierpnia 2016 (pierwszy post)

Jak wy byście mogli ulepszyć, by portal znów stał się jednym z najbardziej znanych i odwiedzanych serwisów społecznościowych?

spox

silentiumuniversi
silentiumuniversi
  12 sierpnia 2016

Ja tam się nie znam kiepski z archeologii jestem :P

DiamondGhost
Posty: 383 (po ~135 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 25
DiamondGhost
  12 sierpnia 2016

Macie rację. .. więc wspomnienia podobnym portalu. ... fb też jest nudny już. ..

spox

DiamondGhost
Posty: 383 (po ~135 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 25
DiamondGhost
  14 sierpnia 2016

A pamiętacie ocenianie 1-10 gdzie tylko vip miał możliwość 11 dodania. ... nie tak dawno jeszcze to funkcjonowało czy to był hit czy kit... dla was ?

spox

IHSI
IHSI
  14 sierpnia 2016
DiamondGhost
DiamondGhost: A pamiętacie ocenianie 1-10 gdzie tylko vip miał możliwość 11 dodania.
Tak jak najbardziej pamięta się to :)
DiamondGhost
DiamondGhost: czy to był hit czy kit... dla was ?
Jak dla mnie było to 1-11 o wiele lepsze niż to nie-tak, przy każdej ocenie którą chciałeś dać nap ocena 9 pisało jest super ocena 2 nie podoba mi się i tak dalej :)
MariuszSzlachta
MariuszSzlachta
  20 sierpnia 2016
DiamondGhost
DiamondGhost: Jak wy byście mogli ulepszyć, by portal znów stał się jednym z najbardziej znanych i odwiedzanych serwisów społecznościowych?

już się nie stanie popularnym za dużo cenzury i głupota modów
UNDERCOVER33
UNDERCOVER33
  20 sierpnia 2016

wszystko się da - może nie wróci coś co było ale wyjście z sytuacjii się znajdzie . A może wyłączyć tak - nie , nie oceniać po pozorach , w pospiechu moze bardziej osrożnie rozważnie ( jak kto uważa ) dać sobie kilka dni luzu , troche pogadać - kamerka , popisać ( wiadomości prywatne , forum , czat ) . Jeśli ktoś z was uważa że to mało pomysłów na zmiany niech śmiało pisze . Na modów nie ma co narzekać , cenzura no niestety jest potrzebna ( żeby nie było chamstwa , wyzywania .... nie wiem co tam jeszcze ( w miom odczuciu jest tu naprawdę sporo luzu a jak ktoś dostanie kare na kilka godzin , dni to nic mu sie nie stanie . Zawsze też można kogoś upomnieć, coś powiedzieć . podyskutować (grzecznie ) i na pewno bedzie miło i atmosfera bardzej przyjemna . Jestem za co do ocen 1 -11 ale tylko co do oceniania zdjęc - osobiście wolę sie pohamować. Tyle moich sugestii .

F0X
F0X
  22 sierpnia 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie ma szans, za pejsbukiem stoi większy hajs


Nie obwiniajcie za wszystko fejsa. On z pewnością jakoś przyczynił się do nieco mniejszej popularności serwisu.
Ale głównym czynnikiem jest sama administracja i jej nielogiczne praktyki słuchania się jakiś zje.:cenzura:.ych marketingowców i PR-wców zamiast nas ludzi tutaj na forum

Od lat czekam na naprawienie tak podstawowej funkcji jak zarządzanie folderami zdjęć w profilu ale wiem że tego już nie zrobią ale za to jest coraz więcej ograniczeń by kupić gwiazdę. A to tylko wierzchołek góry lodowej.problemów tego serwisu.
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 657
esquilo
  22 sierpnia 2016
F0X
F0X: Od lat czekam na naprawienie tak podstawowej funkcji jak zarządzanie folderami zdjęć w profilu ale wiem że tego już nie zrobią ale za to jest coraz więcej ograniczeń by kupić gwiazdę. A to tylko wierzchołek góry lodowej.problemów tego serwisu.

Wycofanie niektórych funkcji ma się nijak do posiadania lub nie pakietu gwiazdy. Zostały wycofane i czas się z tym pogodzić. Jeżeli nie, to przynajmniej napisać kilka konkretnych powodów "za powrotem" z zachowaniem kultury osobistej (wulgaryzmy nie są dobrym argumentem).
PanTychWlosci
PanTychWlosci
  22 sierpnia 2016
gregbond
gregbond: fotka służy do poznawania ludzi .


Jak tu same zwierzęta a Ty chcesz ludzi poznawać... przyciągnijcie normalnych ludzi najpierw do tego portalu i wyrzućcie tą patologie co ma uprawienia moderacji a będziemy mogli pogadać o poznawaniu tu ludzi :D
PanTychWlosci
PanTychWlosci
  22 sierpnia 2016
gregbond
gregbond: fotka służy do poznawania ludzi .


90 % osób deklaruje na tym portalu, że nie chce nikogo poznawać a konto ma tu z sentymentu aby pisać ze znajomymi ( co biorąc pod uwagę, że potrzebują do tego fotki jest samo w sobie tłumaczeniem się godnym nagrody złotego buraka)... A wszystko dlatego bo moderatorzy to właśnie tacy ludzie :D wiadomo, że swój do swego ciągnie :D W dodatku pracują w czynie społecznym o ile to co robią można nazwać pracą a nie chorobą spowodowaną uzależnieniem od neta połączoną z internetowym "kompleksem Boga" :D
UNDERCOVER33
UNDERCOVER33
  22 sierpnia 2016

kolega mocno popłynął no cóz i tak bywa ( gorzka krytyka tez jest czasem potrzebna a moderatorzy nasłuchaja sie i bedą mieli co robić )

zacny
zacny
  23 sierpnia 2016

pomysłów i sugestii było mnóstwo, nikt nie słuchał

jedyna nadzieja dla fotki, to pozwolenie umieszczania nagich zdjęć na profilu i tabelki z cenami za godzinę :)
i preferencji seksualnych

UNDERCOVER33
UNDERCOVER33
  23 sierpnia 2016

:)

HipHop
HipHop
  1 września 2016

fotka sprzed roku to jeszcze było coś, teraz nie ma po co wlazić ;)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.