DiamondGhost
Posty: 383 (po ~135 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 25
DiamondGhost
  7 sierpnia 2016 (pierwszy post)

Jak wy byście mogli ulepszyć, by portal znów stał się jednym z najbardziej znanych i odwiedzanych serwisów społecznościowych?

spox

silentiumuniversi
silentiumuniversi
  7 sierpnia 2016

Nie ma szans, za pejsbukiem stoi większy hajs. Fotka miała już swoje lata świetności, a i tak trzeba przyznać, że całkiem nieźle się trzyma ale lepiej już raczej nie będzie. Cukrogóra ogołocił prawie wszystkie portale z wszelkiej maści tałatajstwa i już się tego raczej nie da cofnąć.
Co zabawne fotka w latach świetności była o wiele mniej skomplikowana niż obecnie więc może nadmiar opcji na tyle rozrzedził tutejszą społeczność, że straciła swoją zwartość?
Ale co ja się tam znam.

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  8 sierpnia 2016

Ogólnie nie jest źle stale coś zmieniają, ja myślę że powinni się skupić na rozwijaniu aplikacji mobilnej, żeby działała niezawodnie i żeby też dodali brakujące opcje. A też powinni pomyśleć o reklamie swojego serwisu, fotka służy do poznawania ludzi i jest o wiele lepsza od fb gdzie go wszędzie reklamują gdzie tylko się da. Reklamę fotki chyba tylko raz widziałem na innym serwisie należącym do ich grupy społeczności, według mnie to zdecydowanie za mało, żeby zyskać więcej ludzi.

"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
colle
colle
  8 sierpnia 2016
DiamondGhost
DiamondGhost: ak wy byście mogli ulepszyć
oceny od 1- 11 dodać z powrotem
silentiumuniversi
silentiumuniversi
  8 sierpnia 2016
:lol:
jest dramat a nie nie jest źle
reklama reklamą po prostu fotka już jest i to od dawna (mam na myśli czasy kiedy ma baczność pod stołem stałeś) i juz się zestarzała :)
nic już się nie da zrobić :P
DiamondGhost
Posty: 383 (po ~135 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 25
DiamondGhost
  10 sierpnia 2016

Można było by zmienić lub dodać więcej opcji w mobilności . Wiele osób ma już smarfony tablet z którymi się nie rozdają. ...fb jest ogólny pokazuje życie ludzi. A w fotce nie o to przecież chodzi. ..

spox

greencollarworker
greencollarworker
  10 sierpnia 2016
DiamondGhost
DiamondGhost: Można było by zmienić lub dodać więcej opcji w mobilności . Wiele osób ma już smarfony tablet z którymi się nie rozdają. ...fb jest ogólny pokazuje życie ludzi. A w fotce nie o to przecież chodzi. ..


Tak. W fotce chodzi raczej o to, aby pokazać powierzchowność ludzi oraz ich wstrzemięźliwość od kontaktów międzyludzkich ;) Widzisz zdjęcia i stwierdzasz czy Ci się ktoś podoba, czy nie. Już nawet to, co ma w opisie swojego charakteru raczej zwisa Ci kalafiorem, bo może się mijać z prawdą. Coś więcej możesz się dowiedzieć dopiero na forum... po tym, co ta osoba pisze, ale to wciąż niewiele.

To nie jest instagram, fb, snapchat etc.
DiamondGhost
Posty: 383 (po ~135 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 25
DiamondGhost
  10 sierpnia 2016

W czasie kiedy fotka żyła największymi możliwościami ludzie poznawali się na wszelkie sposoby. .. na fb to człowieka na wylot sprawdzi można tylko po co. ..

spox

silentiumuniversi
silentiumuniversi
  12 sierpnia 2016

Dodawać więcej opcji, ale fotka była fajniejsza jak miała ich mniej i to znacznie :P
Niestety ale lepiej już nie będzie i nic nie pomoże i tak się cieszcie, że tyle lat przetrwała.
Pejsbuk zgarnął wszystko, nie tylko ten serwis podupadł na rzecz w/w

greencollarworker
greencollarworker
  12 sierpnia 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: Dodawać więcej opcji, ale fotka była fajniejsza jak miała ich mniej i to znacznie :P Niestety ale lepiej już nie będzie i nic nie pomoże i tak się cieszcie, że tyle lat przetrwała. Pejsbuk zgarnął wszystko, nie tylko ten serwis podupadł na rzecz w/w


Zobacz co się dopiero dzieje na naszej klasie. Pamięta ktoś wgl o tym portalu? hahaha
silentiumuniversi
silentiumuniversi
  12 sierpnia 2016

No był kiedyś miał swoje pięć minut nawet nie wiem czy jeszcze funkcjonuje.

greencollarworker
greencollarworker
  12 sierpnia 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: No był kiedyś miał swoje pięć minut nawet nie wiem czy jeszcze funkcjonuje.


Funkcjonuje. A dokładniej - "dogorywa".

Nic się tam nie dzieje.
DiamondGhost
Posty: 383 (po ~135 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 25
DiamondGhost
  12 sierpnia 2016

Funkcjonuje ale nie podobał ...tam wszystko jest tak pomieszane że trudno dojść do ładu.... fotka ma za zadanie poznawać nowych ludzi. ..drugą osoba widzisz i mozesz ja zablokować obrazu i za każdym razem ... na Facebooku trudno jest oddzielić zainteresowanych w sieci publicznych udostępień ... fotka jeśli chce pochwalić nową grupę ludzi młodych musi coś wprowadzić nowego bardziej atrakcyjniejsze go od Facebooku. ..

spox

silentiumuniversi
silentiumuniversi
  12 sierpnia 2016

To nie do końca tak. Na tym rynku fotka musiała by być nowa żeby przykuć uwagę.
Wszystkie portale czy komunikatory jak trafią w dobry moment to generują straszliwe zyski, później już tylko dogorywają.
lata świetności fotki to były tak na prawdę początki internetu ogólnodostępnego w Polsce.
Ludzie się tym upajali i po prostu im się znudziło już na dzień dzisiejszy.
Tak samo było z ircem, czatami onetu, gadu-gadu itp, itd.
Wszystko to razem plus kilka nowych rzeczy dorzucił pejsbuk, a tego molocha już nikt nie przebije, bo zebrał wszystko do kupy.
Każda nowa inicjatywa będzie tylko traktowana jak podróba w/w
A dobre jest wrogiem lepszego więc lipa :d
Była moda na czaty, na komunikatory, na serwisy zdjęciowe ale już trąci to wszystko myszką
jak kiedyś wrotki, spodnie dzwony czy Hylińska.

greencollarworker
greencollarworker
  12 sierpnia 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: To nie do końca tak [...] ale już trąci to wszystko myszką jak kiedyś wrotki, spodnie dzwony czy Hylińska.


*Chylińska ;)

ooo albo Shazza czy też Reni Jusis
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.