XxJokerFacexX
Posty: 11 (po ~180 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 11
wpis jest ukryty
mason900
mason900
  30 lipca 2016

tez zglosiłem, z tym ze bez cenzury, niech widzą co ich ominęło

XxJokerFacexX
Posty: 11 (po ~180 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 11
wpis jest ukryty
mason900
wpis jest ukryty
mason900
mason900
  30 lipca 2016

i sorki ze bez cenzury, ale to mod'y powinny dbać o cenzurę, a nie samowolka bo weekend i nie ma modów. Dzieci mają co oglądać dzięki fotce przynajmniej. Szkoda słów.

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  30 lipca 2016
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Dzieci to o 4 nad ranem to powinny spać, trochę wyrozumiałości, nikt nie będzie moderował kamerek całą dobę, bez przerwy, każdy potrzebuje odpoczynek i akurat się zdarzyło że nikogo chwile nie ma, moderowaniem kamerek zajmują się głównie użytkownicy ze stosownymi uprawnieniami... Kara i tak go nie ominie, zapewne straci dostęp do konta.

"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
XxJokerFacexX
Posty: 11 (po ~180 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 11
XxJokerFacexX
  30 lipca 2016

dzieci ech to jak już tak mnie nazwałeś to żegnam nie widzę sensu dalej ciągnąć tematu :)

mason900
mason900
  30 lipca 2016

Nie wiem czy zwróciłeś uwagę, ale są wakacje. To taki okres, w którym dzieci nie chodzą do szkoły. Nie chodzą również spać o tej godzinie, "co powinny". Poza tym jeśli chwilą będziemy nazywać około 2 godziny, to chyba mieszkamy w innej strefie czasowej, bo u mnie jakoś czas inaczej płynie. Albo ja jestem opóźniony, mimo że zegar nie kłamie. Pozdrawiam

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 577
esquilo
  30 lipca 2016
Konto usunięte
Konto usunięte:

Konto usunięte
Konto usunięte:

Witam, do uwagi @gregbond dodam tylko, że forum nie jest odpowiednim miejscem do załatwiania tego typu spraw.
Czasem warto pofatygować się i zajrzeć w zakładkę: http://fotka.com/przyjaciele . I.. w nocy bywamy, jednak maszynami nie jesteśmy i w podzięce za troskę o przestrzeganie zasad nadmienię ważną sprawę: zgłoszenia weryfikowane są na podstawie pełnych screenów z datą i godziną.

Pozdrawiam ;-)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.