szymontir
Posty: 178 (po ~316 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 9
szymontir
  14 lipca 2016 (pierwszy post)
Co z kontami które tu zostały pozakładane (nick) i wiele z nich ma "ostatnie logowanie" w dniu jego założenia? Będą usuwane kiedyś? Czy już po wsze czasy będą tu istniały. Pytam, gdyż np. wiele takich osób "blokuje" pomysł na dobry nick - nazwę konta. A i jestem ciekawy czemu już od lat tu nie zaglądają te osoby. Przykładów jest bardzo wiele jakby co...
Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  15 lipca 2016
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
szymontir
szymontir: Co z kontami które tu zostały pozakładane (nick) i wiele z nich ma "ostatnie logowanie" w dniu jego założenia? Będą usuwane kiedyś? Czy już po wsze czasy będą tu istniały. Pytam, gdyż np. wiele takich osób "blokuje" pomysł na dobry nick - nazwę konta. A i jestem ciekawy czemu już od lat tu nie zaglądają te osoby. Przykładów jest bardzo wiele jakby co...

Fotka ma taką dziwną politykę że konta zostają na których są zdjęcia, nie ważne że ktoś się logował parę lat temu, są zdjęcia, konto zostaje w serwisie. Chyba że ktoś zgłosi że chce przejąć login z zapomnianego konta, to fotka próbuje przywołać usera, jak to się nie uda w ciągu miesiąca, to idzie do kasacji i login można przejąć. Oczywiście login z konta zablokowanego, nie można przejąć. Konto nieużywane przez 6 miesięcy, może zostać usunięte zgodnie z regulaminem serwisu.

Według mnie, powinni zrobić akcje uwalniania loginów i skasować konta na które użytkownicy się nie logują od lat, nic by się nie stało, tak już mało kto pamięta że ma tu konto, a jak wróci to założy nowe, nie ma problemu żadnego.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
wkurwiona
wpis jest ukryty
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.