UNDERCOVER33
UNDERCOVER33
  14 lipca 2016 (pierwszy post)

prosze zmiencie cos na tym portalu kobiety placza przed kamerami bo nawet nie moga napisac o tym co czuja . Z facetami to nie mam pojecia co sie dzieje . zmiany juz nie sa potrzebne one sa konieczne inaczej dojdzie do tragedi w niektorych przypadkach , naprawde .... ludzie co sie z wami dzieje!!! Forma opisowa fotki powinna powrócic . Czy naprawde chociaz tyle nie mozna pomoc , kto nie chce pisac naprawde nie musi ale mozliwosci portalu chyba az tak nie musza byc ograniczone . Przepraszam za dosc mocne slowa ale cos czasem trzeba powiedziec - naprawde nie chce ranic nikogo uczuc ale PROSZE sa chyba jakies granice, ale niech sa troszeczke dalej . Zastanawiam sie czy w ogóle jeszcze jakies istnieja , bo jak widze kobiete ktora placze przed kamera to naprawde serce mi kraje .

UNDERCOVER33
UNDERCOVER33
  14 lipca 2016

a zakladka wyglad ? na Fotka - po co to komu chyba wszystko widac

UNDERCOVER33
UNDERCOVER33
  14 lipca 2016

opis pod nickiem to raptem 50 - moze 100 znakow ? Co to jest ?- zenada

UNDERCOVER33
UNDERCOVER33
  14 lipca 2016

jeszcze jedno co do prezentow na awatarze naprawde do pasjii mnie doprowadza jak widze ( ze tak powiem malo wybredne - wulgarne prezenty ) za takie cos powinny byc bany o pozwach juz nawet nie wpominam .

UNDERCOVER33
UNDERCOVER33
  15 lipca 2016

opis powinien zawierac wiecej znakow albo zakladka o sobie powinna powrocic - kto nie chce naprawde pisac nie musi , nie chce nikogo do niczego zmuszac , ale to co wszystko tu napisalem jest forma wyrazenia mojej osoby naprawde szkoda ze tu musze o tym napisac zamiast na swoim profilu . Kto by chcial nie musi czytac klika ukryj zakladke i to naprawde wystarczy ale kobieta ktora np chcialaby mnie poznac bedzie miala naprawde lepszy obraz sytuacjii

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 583
esquilo
  15 lipca 2016

Poczucie estetyki i gustu każdy ma inne.

Miejsce opisowe pod nickiem jest wystarczające, elaboraty można pisać na pw jak i w komentarzach pod własnymi fotkami - tu nawiązuję do braku zakładki "o sobie".
Warto się czasem wysilić i zapodać coś o sobie w takiej formie - polecam ten styl :D

P.S. Wulgarne treści prezentów można zgłosić na pw do FP lub na kontakt.
Wizualnie żaden nie jest obraźliwy/wulgarny.

+ http://fotka.com/forum/pomyslomat/ taadaaam :tak:

wkurwiona
wpis jest ukryty
UNDERCOVER33
UNDERCOVER33
  15 lipca 2016

co do gustu i estetyki to sie zgadzam . miejsce opisowe pod nikiem to dokladnie 72 litery , elaboraty ??? po co pisac to na pw jak to nikogo nie obchodzi . Komentarze mysle ze sa potrzebne . Prezentacja wlasnej osoby - to po prostu dno .Co do wulgarnych prezentow - ok zrozumialem aluzje . Naprawde mysle ze ten temat bedzie do ogarniecia - gleboko w to wieze .
O wygladzie nie ma sensu pisac
Zakladka osobowosc - jest ok
Styl zycia - niektorych opcjii naprawde brakuje
O poszukiwany ideale to naprawde moglbym sie rozpisac ..... nie chce byc wulgarny ale ,,, brakuje mi slow
naprawde nie chce zeby ktos pomyslal o mnie ze jestem inny psychicznie ( delikatnie mowiac i zeby nie ranic nikogo uczuc) ale to ponizej wszystkiego
Zakladka ulubione moze pozostac

i ostatnie co kwestii tak lub nie naprawde mozna kliknac profil dalej i czasem ochlonac emocjonalnie Drodzy Panowie ja nie jestem jakis cieply czy cos , naprawde nie chce wywracac wszystkiego do gory nogami ale naprawde mam na to wielka ochote .
Problemow nie rozwiazuje przy pomocy piesci i sily - postawilem na cos zupelnie innnego
a co do niektorych pan pustym facetem to naprawde nie jestem a to klika zdan to naprawde powinno byc umieszczone w opisie .
Podsumowujac kto nie chce czytac - naprawde nie musi , kto nie chce patrzec - moze poczytac .
poczatek czegos nowego to koniec czegos innego - koniec czegos innego to poczatek czegos innego - naprawde nie ma sie czego bac
dziekuje za uwage mam nadzieje ze nikt nie poczuje sie urazony ale naprawde nie chcialem aby tak wysz
porozmawiajmy o tym przy zimnym piwie emocje opadna ... nie wiem

UNDERCOVER33
UNDERCOVER33
  15 lipca 2016

przepraszam wszystkich jesli za bardzo sie unioslem naprawde nie zalezy mi na tym.
Potrzebuje kogos stabilnego emocjonalnie - to chyba dobre okreslenie
zanim mnie ocenisz - jestem na lekach sporo przeszlem sytuacja mnie przerosla itd ...

UNDERCOVER33
UNDERCOVER33
  15 lipca 2016

UNDERCOVER33
przepraszam wszystkich jesli za bardzo sie unioslem naprawde nie zalezy mi na tym.
Potrzebuje kogos stabilnego emocjonalnie - to chyba dobre okreslenie
zanim mnie ocenisz - jestem na lekach sporo przeszlem sytuacja mnie przerosla itd ...- kogo to teraz obchodzi.

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 583
esquilo
  15 lipca 2016

Okej, wyjaśnione.
Wątek zamykam.

Konto usunięte
Konto usunięte: Potrzebuje kogos stabilnego emocjonalnie

Dział Randka polecam ^^

Miłego dnia ;-)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.