UNDERCOVER33
UNDERCOVER33
  14 lipca 2016 (pierwszy post)

prosze zmiencie cos na tym portalu kobiety placza przed kamerami bo nawet nie moga napisac o tym co czuja . Z facetami to nie mam pojecia co sie dzieje . zmiany juz nie sa potrzebne one sa konieczne inaczej dojdzie do tragedi w niektorych przypadkach , naprawde .... ludzie co sie z wami dzieje!!! Forma opisowa fotki powinna powrócic . Czy naprawde chociaz tyle nie mozna pomoc , kto nie chce pisac naprawde nie musi ale mozliwosci portalu chyba az tak nie musza byc ograniczone . Przepraszam za dosc mocne slowa ale cos czasem trzeba powiedziec - naprawde nie chce ranic nikogo uczuc ale PROSZE sa chyba jakies granice, ale niech sa troszeczke dalej . Zastanawiam sie czy w ogóle jeszcze jakies istnieja , bo jak widze kobiete ktora placze przed kamera to naprawde serce mi kraje .

UNDERCOVER33
UNDERCOVER33
  14 lipca 2016

naprawde ludzi ktorzy maja problemy nie trzeba zamykac w psychiatryku - trzeba z nimi rozmawiac . Emocji sie nie dusi bo to szkodliwe jak... jak mam mowic zeby do kogos cos w koncu dotarlo .Stoje mocno na ziemi nizej niz na dno nie upadne ale jak wstaje sam czuje gniew i naprawde nie chce wybuchnac bo juz wtedy .... ugryze sie w jezyk i nic nie powiem ok

kmmk
kmmk
  14 lipca 2016

Niektóre płaczące kobiety na kamerkach, pomyliły Fotka.com z "Rozmowami w Toku". Fotka to portal społecznościowo-rozrywkowy i głupotą jest że niektórzy tak kompromitują się wywalając publicznie swoje prywatne sprawy i żale, zwłaszcza na kamerkach. Nie wspomnę o otwartości w relacjach z innymi, że podają jakiekolwiek kontakty do siebie, dużo opowiadają o sobie czy swoich bliskich.

Eclipse2016666
Eclipse2016666
  14 lipca 2016

dajcie linka do tych płaczących :D

UNDERCOVER33
UNDERCOVER33
  14 lipca 2016

a uwazasz ze te kobiety sa malo otwarte ? ja uwazam ze one niczego nie pomylily , czy to glupota ? - zastanowilbym sie nad tym chwile ( wiesz wolalbym uzyc slowa lekkomyslne a co do podawania kontaktow to sie z Toba zgodze o rozbieraniu sie nie wspomne ale uwazam ze wszystko jest dla ludzi , chociaz ... linku do profilu tej Pani nie podam na ulicach . doslownie wszedzie mozna spotkac kobiety smutne samotne itd . Panowie badzcie facetami

Eclipse2016666
Eclipse2016666
  14 lipca 2016

Panie wiecej dystansu. Kto ze ktoś wypłakuje żale na kamerce to jest dość śmieszne. Jak potrzebuje pomocy niech idzie do psychologa, ewentualnie pogada z kims bliskim ( badz dalekim, ale nie na forum publicznym). Takie płacze to chęć zwrocenia na siebie uwagi. Coraz czesciej w dzisiejszych czassach spotyka sie takie cuda. W imie zasady nie słychać o Tobie - nie istniejesz, nie masz fejsa - nie istniejesz

UNDERCOVER33
UNDERCOVER33
  14 lipca 2016

ja uwazam ze kobiete ktora placze nalezy przytulic , porozmawiac z nia - naprawde ( w psychologa nie musze sie bawic ale stac nie bede i mysle ze reagowac w takich sytuacjach to chyba trzeba

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 654
esquilo
  14 lipca 2016

Dzień dobry :-)

Czy to kamerki, czar, forum od zawsze kobiety jak i mężczyźni wyrażali się w sposób słowny i pisemny. Tego w dalszym ciągu nikt im nie zabrania. Nawiązując do:

Konto usunięte
Konto usunięte: Forma opisowa fotki powinna powrócic .

Czyli jaka?
Przecież wciąż można dodać krótki opis na profilu/status, podpis i wyrazić się w komentarzu pod własnym jak i czyimś zdjęciem.
Nikt nie zabrania też zakładania tematów, robienia transmisji, o ile powyższe nie łamie określonych w regulaminie zasad.

Co do sytuacji na kamerkach:
Konto usunięte
Konto usunięte: prosze zmiencie cos na tym portalu kobiety placza przed kamerami
... rozumiem poruszenie, aczkolwiek portal poradnią nie jest.

Przede wszystkim goście i nadający tworzą tam klimat.
Po to jest możliwe pisanie, żeby rozmową naprowadzić transmisję na pogodniejszy tor, a moderatorzy aby przypilnować porządku.
Nikt nikogo do niczego nie zmusza, ale zawsze warto spróbować zagadać, do każdego/ej d83dde0f.

kmmk
kmmk: Niektóre płaczące kobiety na kamerkach, pomyliły Fotka.com z "Rozmowami w Toku". Fotka to portal społecznościowo-rozrywkowy i głupotą jest że niektórzy tak kompromitują się wywalając publicznie swoje prywatne sprawy i żale, zwłaszcza na kamerkach. Nie wspomnę o otwartości w relacjach z innymi, że podają jakiekolwiek kontakty do siebie, dużo opowiadają o sobie czy swoich bliskich.

Każdy szuka własnego sposobu wypowiedzenia się i zrozumienia.
Fakt, wylewanie problemów realnych dobrym posunięciem nie jest. Ale... czasy mamy okrutne, pełne pychy, pozorów, etc. Dołożyć do tego internet, jako już część życia - mamy proste równanie wracające do poprzedniej wypowiedzi, każdy szuka swojego sposobu "na ulgę". Zrobi błąd, poniesie jego konsekwencje.

Otwarte relacje, hmmm... Dlaczego nie? Dystans i logika pomoże ogarnąć wszystko :-)

Konto usunięte
Konto usunięte: dajcie linka do tych płaczących :D

Uznam to za kiepski żart/nie na miejscu d83dde14.
Eclipse2016666
wpis jest ukryty
UNDERCOVER33
UNDERCOVER33
  14 lipca 2016

witam krotki opis przy niku to zbyt uboga forma wyrazania mysli . Pamietam czasy kiedy bylo tu okolo 7 mln zarejestrowanych uzytkownikow i naprawde atmosfera panujaca byla naprawde milsza , Kamerki - to dobry pomysl ale prezentacja swojej osoby naprawde bardzo uboga , mocno ograniczone mozliwosci

UNDERCOVER33
UNDERCOVER33
  14 lipca 2016

pamietam zakladke O sobie naprawde bylo tam mozna napisac cos wiecej niz kilka slow o bardziej rozwinetym zdaniu juz nie wspomne

UNDERCOVER33
UNDERCOVER33
  14 lipca 2016

chcialbym tez zwrocic uwage na to ze troche zbaczamy z tematu - mialobyc o zmianach a nie o kobietach - naprawde dajmy z tym spokój to byl przyklad

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 654
esquilo
  14 lipca 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: pamietam zakladke O sobie naprawde bylo tam mozna napisac cos wiecej niz kilka slow o bardziej rozwinetym zdaniu juz nie wspomne

Domyślałam się, że chodziło Panu o tą opcję. Cóż, była... fajna.

Jednak obecnie jest sporo możliwości:
Konto usunięte
Konto usunięte: ale prezentacja swojej osoby naprawde bardzo ubog

Zdjęcia, podpisy, komentarze, sposób zachowania się w wypowiedziach to dużo. Kwestia użycia wyobraźni d83dde0f

Konto usunięte
Konto usunięte: chcialbym tez zwrocic uwage na to ze troche zbaczamy z tematu - mialobyc o zmianach

To co było nie powróci, jakieś propozycje?
UNDERCOVER33
UNDERCOVER33
  14 lipca 2016

w zakladce styl zycia brakuje opcjii - np na wynajetym . Chcialbym zaprezentowac siebie w sposob taki jak ja tego chce.
A jest tak ze wszysko sprowadza sie tylko do opcjii wyboru .
Brakuje mi np tego ze sam nie moge napisac kogo poszukuje jaki jestem itd wszystko sprowadza sie tylko do wyboru opcjii - a niektorych brakuje

UNDERCOVER33
UNDERCOVER33
  14 lipca 2016

to bardzo ubogie jak dla mnie

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.