Zuzka82
Zuzka82
  10 lipca 2016 (pierwszy post)

Dobry wieczór mam pytanie odnośnie Klubu Gwiazd jeśli zapłacę przelewem i minie np.14 dni to sami ściągają z konta czy jest informacja że skończyła się a drugie pytanie dotyczy tego czy muszę wysyłać jakieś sms by wyłączyć Klub Gwiazd jeśli płacone było przez przelew?

Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 656
woland
  10 lipca 2016

nie ma opcji by ktokolwiek ściągnął ci coś z konta bez twojego pozwolenia. Jeśli dokonujesz opłaty przelewem nie ma potrzeby wysyłania jakichkolwiek SMSów. Po 14 dniach usługa przestanie działać

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

greencollarworker
greencollarworker
  10 lipca 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: Dobry wieczór mam pytanie odnośnie Klubu Gwiazd jeśli zapłacę przelewem i minie np.14 dni to sami ściągają z konta czy jest informacja że skończyła się a drugie pytanie dotyczy tego czy muszę wysyłać jakieś sms by wyłączyć Klub Gwiazd jeśli płacone było przez przelew?


Poważnie chce Ci się na takie bzdury pieniądze wydawać? Jak sobie tam chcesz...

Zauważyłem, że ludzie się skarżą, że płacą za to i nic w zamian nie otrzymują. Może warto wpierw poczytać, co napisali.
Oczywiście nie podpisuję się do końca pod tym co mówią, bo sam sie nie przekonałem.
Zuzka82
Zuzka82
  11 lipca 2016

Dzięki za odpowiedzi 5zł mnie nie zbawi jak mi się nie spodoba to więcej już nie zapłacę i tyle dlatego o to pytam :)

Niezgodna02
Niezgodna02
  11 lipca 2016

Przepraszam a czy jakies faktury przychodza bo doszly mnie sluchy ze tak ?????

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 577
esquilo
  11 lipca 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: Przepraszam a czy jakies faktury przychodza bo doszly mnie sluchy ze tak ?????

Nie przychodzą.
zacny
zacny
  11 lipca 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: jakies faktury przychodza

xD

a na co chcesz tę fakturę wziąć?
jak to zaksięgujesz?

no chyba, że handlujesz na czacie kosmetykami Oriflame, to mógłby być jakiś koszt uzyskania przychodu w sumie...
Niezgodna02
Niezgodna02
  11 lipca 2016

Do niczego tylko jak ktoś wystawi ci fakturę to trzeba za nią zapłacić ...

zacny
zacny
  11 lipca 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: jak ktoś wystawi ci fakturę to trzeba za nią zapłacić

nie używaj słowa faktura więcej już, ok?

umowę na realizację usługi zawierasz podczas wysyłania sms
oznacza to zapoznanie się z zakresem usługi i regulaminem/umową kupna
Niezgodna02
Niezgodna02
  11 lipca 2016

ok

Baltazar81
Baltazar81
  14 lipca 2016

FOTKA TEAM nie działa chyba ... więc tutaj się wkleję jeszcze raz ...
witam .. kupiłem sobie właśnie gwiazdę na 14 przez SMS .. po czym przyszło potwierdzenie i informacja że co 14 dni będzie sms specjalny za który będą pobierane opłaty ale żeby to wyłączyć wystarczy wysłać kolejnego smsa o treści STOP... tak też zrobiłem wysłałem żeby w przyszłości nie zapomnieć ... ale problem w tym że ani nie mam GWIAZDY ani nic .. a pieniądze wydane ... co z tym fantem? jak to możliwe? jeżeli nie ma GWIAZDY to proszę o zwrot pieniędzy i tyle ...

do kogo się zgłosić żeby zadziałało? bo dziewczyny z FOTKA TEAM ostatni raz zalogowane w kwietniu a jakby nie było mamy lipiec ...

JankowskiM
Posty: 6 (po ~49 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
JankowskiM
  24 lipca 2016

Ile kosztuje wykupienie klubu gwiazd na 30 dni i czy po tym czasie już nie będą pobierać pieniędzy?

Broker
Posty: 1417 (po ~96 znaków)
Reputacja: 7 | BluzgometrTM: 20
Broker
  24 lipca 2016
JankowskiM
JankowskiM: Ile kosztuje wykupienie klubu gwiazd na 30 dni i czy po tym czasie już nie będą pobierać pieniędzy?

Jeżeli SMS-em to na 30 dni zapłacisz 11,07 i twój pakiet Gwiazda będzie automatycznie przedłużany o 30 dni.
W każdej chwili możesz zakończyć subskrypcję wysyłając STOP FOTKA na 60968.
Wszystkie sposoby płatności i informację znajdziesz pod Tym linkiem: http://fotka.com/klubgwiazd?ref=210
Uki85
Uki85
  31 lipca 2016

W których godzinach są robione przelewy za gwiazdę ? Dokonałem tego ponad godzinę temu i nic.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.