ongbag2
Posty: 4 (po ~125 znaków)
Reputacja: -7 | BluzgometrTM: 3
ongbag2
  26 czerwca 2016 (pierwszy post)

Wy sobie kupicie to jakie mam dać fotki moja wina ze tak wyglądam włączać mi to już to wam wyślę i napiszę Fotka pl na moich zdjęciach to już nie można dobrze wyglądać kpina ten co tam siedzi w biurze to pewnie zazdrości bo może Bęben do ziemi i jak leje to musi mieć lusterko kpina

Shaitan
Shaitan
  26 czerwca 2016
Zasady obowiązujące na Fotka.com
"Pierwsze zdjęcie na profilu ma przedstawiać Użytkownika (aktualne zdjęcie z dobrze widoczną twarzą)."

Skoro notorycznie dodajesz zdjęcia, na których twoja twarz nie jest rozpoznawalna, są one kasowane.
acab444
acab444
  26 czerwca 2016
Shaitan
Shaitan: Zasady obowiązujące na Fotka.com "Pierwsze zdjęcie na profilu ma przedstawiać Użytkownika (aktualne zdjęcie z dobrze widoczną twarzą)." Skoro notorycznie dodajesz zdjęcia, na których twoja twarz nie jest rozpoznawalna, są one kasowane.

A jakim cudem to sprawdzicie czy zdjęcie jest aktualne?
acab444
acab444
  26 czerwca 2016

Oczywiście, że jest to kpina usuwają zdjęcia z zazdrości, i jeszcze banują za jedno dodane zdjęcie dwa razy. Twarz ma być rozpoznawalna bo przecież dodajesz zdjęcia jak do kartoteki policyjnej.

Shaitan
Shaitan
  26 czerwca 2016
acab444
acab444: usuwają zdjęcia z zazdrości

Naprawdę nie mam zielonego pojęcia czego niby mielibyśmy wam zazdrościć w chwili, w której widzimy na waszych profilach jakieś obrazki z neta czy też zdjęcia waszych suchych klat lub twarzy pozasłanianych chustami, rękoma czy czort tam wie czym jeszcze.
Ja0306
Posty: 239 (po ~5405 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Ja0306
  27 czerwca 2016

Ja mam pytanie, jak tutaj stworzyć Nowy Oddzielny Album bo mi wrzuca fotki do głównego a opcji oddzielny nowy album nie widzę.

Broker
Posty: 1417 (po ~96 znaków)
Reputacja: 7 | BluzgometrTM: 20
Broker
  27 czerwca 2016
Ja0306
Ja0306: Ja mam pytanie, jak tutaj stworzyć Nowy Oddzielny Album bo mi wrzuca fotki do głównego a opcji oddzielny nowy album nie widzę.


Możliwość zakładania nowych albumów została zlikwidowana.
Ja0306
Posty: 239 (po ~5405 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Ja0306
  27 czerwca 2016

No i tak nie da się jakoś tego zmienić, dlaczego to zlikwidowali? U mnie Stare Albumy został i Szkoda że Nowego nie mogę stworzyć dla 102 fot.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.