Mikoajett
Mikoajett
  26 czerwca 2016 (pierwszy post)

Do czego właściwe służy ten portal skoro poznać tutaj nikogo się nie da ani umówić wiec wychodzi na to ze do wystawiania zdjęć do oceny ?

waldek4525
waldek4525
  26 czerwca 2016

klikasz bezsensowne tak lub nie i koniec . Nawet dziewczyny nie poznasz bo wszystkie patrzą czy masz fryzurkę czy masz kasę i jak wyglądasz... beznadziejne

acab444
acab444
  26 czerwca 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: klikasz bezsensowne tak lub nie i koniec . Nawet dziewczyny nie poznasz bo wszystkie patrzą czy masz fryzurkę czy masz kasę i jak wyglądasz... beznadziejne

Popieram, od siebie dodam, żeby z jakąś pogadać trzeba robić z siebie idiotę i zniżać się do ich poziomu.
axer
axer
  26 czerwca 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: Do czego właściwe służy ten portal skoro poznać tutaj nikogo się nie da ani umówić wiec wychodzi na to ze do wystawiania zdjęć do oceny ?


acab444
acab444: waldek4525: klikasz bezsensowne tak lub nie i koniec . Nawet dziewczyny nie poznasz bo wszystkie patrzą czy masz fryzurkę czy masz kasę i jak wyglądasz... beznadziejne Popieram, od siebie dodam, żeby z jakąś pogadać trzeba robić z siebie idiotę i zniżać się do ich poziomu.

Panie, ocenianie, dawanie prezentów na tym portalu to czysta zabawa. Ale widzę, że jakoś ludzie tutaj, zwlaszcza kobiety (niektóre) traktują ten portal za powaznie. A czy ktoś robi z siebie czy z innej osoby idiot(k)ę to już jej/jego sprawa i nie ma to nic wspólnego z poważnym poznawaniem ludzi. Znam osobiście kilka przykladów osób, które poznały sie tutaj i są w udanych związkach.
Po za tym, nie tylko na fotce kobiety mogą patrzeć na fryzurę, stan portfela czy wygląd.
Mikoajett
Mikoajett
  26 czerwca 2016

ja tutaj np jak damy sobie po serduszku zaczynam pisać, rozmowa trwa chwile, później już odczytuje a nie odpisuje ,z jedna pisałem z 2 dni wymiana nr na drugi dzień mi napisała " skasuj ten nr " "mam kogoś" kabaret mam powoli z tego portalu xD nie wiem czego one tutaj oczekują ,chyba założę fake konto jakiegoś przystojniaczka na tle fajnego autka i zaczne grac dla beki :D

waldek4525
waldek4525
  26 czerwca 2016

Kiedyś tego nie było. Normalnie każdy z każdym gadał a teraz? Nienawiść, Złość, brak szacunku, dlaczego ? Lepiej kliknąć TAK lub NIE i zapomnieć niż poznać tą osobę. Ale co tam :) nie warto nad tym się użalać tylko cieszyć się życiem a miłość sama zapuka do drzwi ;)

Bluelight
Bluelight
  27 czerwca 2016

Łatwo tutaj pogadać z dziewczyną.. Macie złe podejście ;)

Ja jak zagdam do dziewczyny, to na 95% odpowie :)

Mikoajett
Mikoajett
  29 czerwca 2016

jakie podejście, następne dwie pisze normalnie a one się zachowują jak bym je chciał zgwałcić, jakieś obrażone, haha nie wiem czego one tutaj oczekują xD zakladamam fake konto i kabaret sobie bede robił, bo nic innego tu się nie da robić ,w sumie sa jakieś gry tutaj ale ciągle te same :D

Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  10 lipca 2016

Może kwestia tego jaki typ dziewczyn Ci się podoba i kogo zagadujesz? U mnie podobnie jak u @Bluelight, jak już kogoś zagadam, to ~90% szans na odpowiedź.

Konto usunięte
Konto usunięte: zakladamam fake konto i kabaret sobie bede robił, bo nic innego tu się nie da robić
Właśnie przez takich typów jak Ty, poziom tego portalu spadł na łeb na szyję. I potem się dziwisz, że zagadywane laski są obrażone, jak masz takie podejście.

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

Mikoajett
Mikoajett
  10 lipca 2016

hah no kabaret daje kolesiarze nr na drugi dzien mi pisze ze ma m skasowac go , tutaj laski są postrzelone `jakies wątek zakonczony.

PanTychWlosci
PanTychWlosci
  11 lipca 2016
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: waldek4525: klikasz bezsensowne tak lub nie i koniec . Nawet dziewczyny nie poznasz bo wszystkie patrzą czy masz fryzurkę czy masz kasę i jak wyglądasz... beznadziejne Popieram, od siebie dodam, żeby z jakąś pogadać trzeba robić z siebie idiotę i zniżać się do ich poziomu.


Ja mam fajną fryzurę, wygląd pewnie też bo oglądają się i uśmiechają się do mnie dupeczki na żywo, łeb na karku więc za niedługo i masę pomysłów jak zrobić z tego kasę, ba nawet teraz dietę robię bo powiedziałem, że chce wyglądać jak Van Dame za młodu i dziewczyny z które potrafią zachęcająco odpowiedzieć na jakąś moją wiadomość liczę tu na palcach jednej ręki.

acab444
acab444: acab444 : Popieram, od siebie dodam, żeby z jakąś pogadać trzeba robić z siebie idiotę i zniżać się do ich poziomu.


I właśnie to jest to czego nie robię całe życie w tym kraju i robić nigdy nie zamierzam bo mam jaja a nie jestem dużym dzieckiem. Więc pewnie tu jest problem i to ta Polska mentalność. Ostatnio pisałem z taką laską która zarzuciła mi, że jak ze mną piszę to czuję się przy mnie głupia po pól godziny zaczęła mi wrzucać jaki to nie jestem zupełnie bez powodu chodź raczej każdy kto mnie zna powie, że gadane to ja mam i jeszcze nikt nie mówił, że się ze mną nudził ( oczywiście był też ten z dupy tekst zakompleksionej panienki "pewnie nigdy nie miałeś dziewczyny" d83dde02 ) musiałem dać ją na czarną listę...

Swoją drogą to ta fotka bardziej przypomina mi Karaczana i z jednej strony chce mi się śmiać, że są tacy ludzie... Z drugiej strony jest trochę smutne bo świadczy to o tym w jakim kierunku zmierza Polska...
PanTychWlosci
PanTychWlosci
  11 lipca 2016
Beholder
Beholder: Może kwestia tego jaki typ dziewczyn Ci się podoba i kogo zagadujesz? U mnie podobnie jak u @Bluelight, jak już kogoś zagadam, to ~90% szans na odpowiedź.


To spoko tylko, że nie masz zdjęcia więc a nie mów mi proszę, że każda odpisuje Ci na 90 % bo wystarczy wejść na czat, żeby zobaczyć jaki poziom rozmów jest tutaj normą. Osobiście nie chciał bym się wiązać z laską z którą bawią takie tematy a pisać ładnie też umiem... Ba nawet mógł bym pisać wierszem jednak szkoda na to czasu :)
Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  11 lipca 2016

Jak to nie mam zdjęcia? Mam prawie setkę zdjęć. Ale aby je zobaczyć wystarczy uniejętbiść czytania ba poziomie 4 klasy podstawówki. Może w tym problrm u Ciebie?
W sumie to wychodzi na to, że albumy to świetny filtr na inteligencję.

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  11 lipca 2016

"umiejętność czytania na poziomie"*, dotykowe pisanie to rak naszych czasów...

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

PanTychWlosci
PanTychWlosci
  11 lipca 2016
Beholder
Beholder: Jak to nie mam zdjęcia? Mam prawie setkę zdjęć. Ale aby je zobaczyć wystarczy uniejętbiść czytania ba poziomie 4 klasy podstawówki. Może w tym problrm u Ciebie? W sumie to wychodzi na to, że albumy to świetny filtr na inteligencję.


No faktycznie. Jesteś fotografem czy wozisz go ze sobą ?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.