Ezri1986
Ezri1986
  26 maja 2016 (pierwszy post)

Witam,
zakładam ten temat bez uprzedniego obeznania z tym, co tutaj już się pojawiło, jeśli jest to dubel, to sorry :).
Jakiś czas temu usunęłam wszystkie zdjęcia z profilu; teoretycznie oraz do tej pory nie powinnam więc ani móc głosować (oceny, "tak/nie"), ani żadnych otrzymywać. Tymczasem tak nie jest. Jak można oceniać profil, który jest pusty? Czy to jakiś bug? Czy też teraz brak ocen jest możliwy tylko w opcji "gwiazda"?

Skoro już jestem przy uwagach, to chciałabym zgłosić także, że Fotka uparcie narzuca mi lokalizację, którą wybiera na podstawie nie jestem w stanie wywnioskować, czego. Co jakiś czas muszę to ustawienie usuwać.

Shaitan
Shaitan
  26 maja 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakiś czas temu usunęłam wszystkie zdjęcia z profilu; teoretycznie oraz do tej pory nie powinnam więc ani móc głosować (oceny, "tak/nie"), ani żadnych otrzymywać. Tymczasem tak nie jest. Jak można oceniać profil, który jest pusty? Czy to jakiś bug? Czy też teraz brak ocen jest możliwy tylko w opcji "gwiazda"?

Najprawdopodobniej jest to błąd aplikacji mobilnej.

Konto usunięte
Konto usunięte: Skoro już jestem przy uwagach, to chciałabym zgłosić także, że Fotka uparcie narzuca mi lokalizację, którą wybiera na podstawie nie jestem w stanie wywnioskować, czego. Co jakiś czas muszę to ustawienie usuwać.

Na podstawie danych od twojego ISP (dostawcy internetu) - w zależności od tego gdzie masz centralkę swojego internetu kablowego bądź z jakim przekaźnikiem GSM łączysz się przez komórkę taką będziesz miała lokalizację, ewentualnie może to być też wina przekłamania GPS w telefonie (jeśli masz aktywny).
Ezri1986
Ezri1986
  27 maja 2016

Rozumiem, lokalizacja aż tak bardzo mi nie przeszkadza :-)
Co do błędu aplikacji, jest on po stronie osoby, która moje konto przegląda i jedyne, co mogę z tym zrobić to wyzerowanie tej oceny?
Dziękuję za wyjaśnienie :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.