twain
twain
  12 maja 2016 (pierwszy post)

Wiem, że cała zabawa na fotka.com polega m.in. na ocenianiu i komentowaniu zdjęć. Moje pytanie: Dlaczego pozwalacie na to aby w rankingu znajdywały się profile z kradzionymi zdjęciami? Przepatrzyłem dziś zdjęcia i 1/3 zdjęć to fejki.
Co decyduje o tym, które zdjęcia są na której pozycji (numeracja) losowo wybrane czy według punktacji (Średnia)? Jeśli średnia, to tu również chyba jakiś błąd jest, gdyż profil ze srednią np. 10.45 jest wyżej od średniej 11,20.

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  12 maja 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: Co decyduje o tym, które zdjęcia są na której pozycji (numeracja) losowo wybrane czy według punktacji (Średnia)? Jeśli średnia, to tu również chyba jakiś błąd jest, gdyż profil ze srednią np. 10.45 jest wyżej od średniej 11,20.

Decyduje o tym średnia wyliczona z 5 dni otrzymanych decyzji Tak/Nie . Średnia widoczna na profilach nie jest brana pod uwagę.
Chyba że coś uległo zmianie co do czasu tych 5 dni niech mnie kto poprawi

Co do fejków to Moderatorzy cały czas dbają i kasują zdjęcia, wszystkie nowe zdjęcia dodane na fotkę przechodzą akceptację, czasem jednak jakieś zostanie ale kwestia czasu i zostaną usunięte...
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.