F0X
F0X
  8 kwietnia 2016 (pierwszy post)

Pewnie z wielu was wie i Ameryki nie odkryłem a jak nie to podsunę małą ciekawostkę. Wpisując w pasku przeglądarki

http://fotka.com/profil/f0x/opisy

można zobaczyć jej opis z czasów gdy można było mieć swoje opisy. Oczywiście mniej rozumnym podpowiadam że zamiast mojego nicku podstawiamy nick osoby której opis zobaczyć chcemy.
W ten sposób możemy też przeglądać opisy osób które mają bana w serwisie. Możemy odczytać opisy pamiętnego Shake, Bozar-a który od nas odszedł Ragniego itp. Prawdopodobnie w podobny sposób można odczytywać inne informacje.

A skoro poruszyłem temat opisów to Fotka powinna je przywrócić.

zacny
wpis jest ukryty
Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  9 kwietnia 2016
F0X
F0X: Pewnie z wielu was wie i Ameryki nie odkryłem a jak nie to podsunę małą ciekawostkę. Wpisując w pasku przeglądarki
Tak wielu wie, bo o to prosili, żeby mogli skopiować swoje opisy, zanim będą całkowicie usunięte.
http://fotka.com/forum/fotka.pl/1182645,Opisy_do_profilu_

Propozycje przywrócenia też były...
______________________________________________

PS nie zamieszczajcie linków
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
F0X
F0X
  9 kwietnia 2016

gregbond dzięki za info.

zacny
zacny
  10 kwietnia 2016
gregbond
gregbond: PS nie zamieszczajcie linków zacny

ale to jest mój profil
Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  10 kwietnia 2016
zacny
zacny: ale to jest mój profil

Dozwolone jest do swojego, jako przykład, tak jak to autor tematu zrobił, pomijam już fakt że dodałeś link do opisu z zablokowanego konta i Twój post nic nie wniósł do tematu za co jest ban. Nawet jakbym zostawił to zaraz inni powtórzą po Tobie...

3. Zabrania się reklamowania swojego profilu, grupy, itp. oraz innych stron www
8. Zabrania się omijania bluzgometru oraz nabijania postów, czyli publikowania postów nie wnoszących nic do tematów. Udzielanie odpowiedzi będących powieleniem wcześniejszych wpisów również jest uznawane za nabijanie postów.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
PanFOX
PanFOX
  11 kwietnia 2016

gregbond to skoro opisy są nadal w bazie to czy ktoś orientuje się lub pamięta w najmniejszym stopniu dlaczego FT podjęło tak karygodny i otępiający ten serwis krok... Cytując wpis jednego z userów tematu którego dałeś link:

"Wnikając w nie mogłem wywnioskować czy dana osoba prócz ciekawych zdjęć ma coś więcej do zaoferowania- czyt. czy ma nieco oleju w głowie ;] Stworzenie kilku zdań o samym sobie było dla wielu ludzi tutaj sporym wyzwaniem, to jedna z pierwszych pozycji jaką "badałem" na profilu prócz zdjęć ;]"

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  11 kwietnia 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: gregbond to skoro opisy są nadal w bazie to czy ktoś orientuje się lub pamięta w najmniejszym stopniu dlaczego FT podjęło tak karygodny i otępiający ten serwis krok...
Z tego co pamiętam to nie podawali czemu tak zadecydowali, po prostu usuwali mało popularne opcje i padło też na opisy, pewnie mało wchodziliśmy i mało kto uzupełniał. Przypomniałeś im o usunięciu :)
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Nawijka1987
Nawijka1987
  13 kwietnia 2016

Czy da się edytować opisy2754 Jeśli nie, to czy zostanie przywrócone, tak jak dawniej2754

Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  18 kwietnia 2016

Już było mówione, że póki co Fotka nie planuje ani ich przywrócić (tzn. dodać widocznego linka w profilu) ani zezwolić na edycję. Ja jak odwiedzam jakiś starszy profil to zazwyczaj wchodzę na opisy - czasem zdarzają się sympatyczne kwiatki :)
To był istotny dodatek do wizualnej strony osób. Można było czegoś się o nich dowiedzieć, wywnioskować, czy zagaić i poznać czy może czym prędzej uciekać.

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

praksa
praksa
  19 kwietnia 2016

no szkoda, ze nie ma opisów, lepsze to niż kamerki, prezenciki czy inne popiedółki, ale każdemu nie da sie dogodzić a tu nie jest koncert życzeń, więc trzeba przywyknąć.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.