xPSYCHOLx
Posty: 7 (po ~398 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 506
xPSYCHOLx
  6 kwietnia 2016 (pierwszy post)

Witam, mam problem z tym że mam od dawna takie jedno konto i niedawno zostalo ono zablokowane przez to ze mam wiecej kont "bodajze" niz mozna miec czyli 3, w regulaminie (tak mi napisala moderatorka/administratorka Kasia) ja to rozumiem, wczoraj mi przyslala nicki moich wszystkich kont i nie pamietam wgl tych nickow, jedynie ktore znam to wlasnie to co mialem od zawsze oraz jeszcze jedno, bo tego pierwszego uzywalem codziennie a tego drugiego raz na ruski rok. a reszte 3 konta wgl nie pamietalem ze istnieja oraz istnialy. ja bym usunol konta te wszystkie oprocz mojego glownego. ale zapomnialem loginow i hasel, a jak pisalem do jakiegos moderatora to ciagle bez odpowiedzi bylo, tak samo do fotki. i co mam teraz zrobić? pisalem do Fotka wiadomosci ale ciagle wlasnie mi odpisuje ta moderatorka/admin Kasia ktora wgl nie jest chyba kompetentna, bo nie rozumie tego ze nie uzywalem tych kont nie wiem ile, pewnie pare lat (zreszta to da sie sprawdzic, od kiedy konto bylo ostatni raz online), do tego zapomnialem ze te konta istnieja oprocz tych 2 kont, i nie powinienem dostawac bana, powinni spytac ile mam kont albo po prostu napisac do mnie i wyjasnic normalnie sprawe, to bym odrazu powiedzial co i jak, a nie ze blokuja za to ze mam wiecej kont ktorych itak nie uzywam niz jest zezwolone... Prosze o Pomoc

Shaitan
Shaitan
  6 kwietnia 2016
xPSYCHOLx
xPSYCHOLx: i co mam teraz zrobić? pisalem do Fotka wiadomosci ale ciagle wlasnie mi odpisuje ta moderatorka/admin Kasia ktora wgl nie jest chyba kompetentna, bo nie rozumie tego ze nie uzywalem tych kont nie wiem ile, pewnie pare lat (zreszta to da sie sprawdzic, od kiedy konto bylo ostatni raz online)


Zamiast rzucać się do pracownika serwisu i zarzucać mu rzekomą niekompetencję możesz grzecznie poprosić o odblokowanie jednego konta, jeżeli faktycznie na pozostałe nie logowałeś się przez lata, zapewniając, że postarasz się nie łamać regulaminu a być może przychylą się do twojej prośby mimo faktu, że blokady zgodnie z regulaminem mogły zostać nadane na wszystkie konta bez względu na to kiedy się na nie logowałeś. Serwis często idzie na rękę użytkownikom w takich przypadkach, niemniej jednak takie sprawy załatwia się kulturalnie ;)
fejsbur
Posty: 46 (po ~338 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 10
fejsbur
  6 kwietnia 2016

Ale miałeś założone więcej niż 3 konta. Sam omyłkowo założyłem o jedno konto za dużo i zablokowano mi wszystkie 4 konta, ale mnie uratowało to,że wcześniej nie łamałem regulaminu w żaden sposób więc dostałem szanse odzyskania 3 kont tylko i wyłącznie przez to, że byłem czysty ;D Odzyskanie kont do końca nie jest takie łatwe, no chyba, że się wcześniej na jakimś dostawało sporo banów. :D I ja też nie miałem wiele do powiedzenia w kwestii blokady, ale dzięki osobie która mi odpisała na wiadomość - uzyskałem informację, że jednak mogę odzyskać i mogłem wybrać sobie 3 konta to odzyskania. Teraz wolę zmienić login, niżeli znowu się zapomnieć i utracić główne konto poprzez blokadę.

Dwa razy byłem na progu ruiny: raz, kiedy zostałem w sporze pokonany, a drugi raz kiedy spór wygrałem.
fejsbur
Posty: 46 (po ~338 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 10
fejsbur
  6 kwietnia 2016

Dodam, że sam się wydałem, bo dostałem na jedno konto bana na czata - i to na konto, które się od dawna nie logowałem, a wszedłem na spontanie na konto. Po prostu moderator czata źle wpisał nicka ^^, i to mnie się oberwało. Więc napisałem do FT, że się nie logowałem na konto itd, a mam bana. Odpisali mi, że mam więcej niż 3 konta i zostały One zablokowane. Więc od razu ruszyłem do odwetu zadając pytanie, czy jest możliwość odzyskania chociażby jednego, ale jak napisałem powyżej, dostałem szansę na odzyskanie 3 kont.

Dwa razy byłem na progu ruiny: raz, kiedy zostałem w sporze pokonany, a drugi raz kiedy spór wygrałem.
xPSYCHOLx
Posty: 7 (po ~398 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 506
xPSYCHOLx
  6 kwietnia 2016

Shaitan - dziekuje za odpowiedz :) tylko ze oni mi zablokowali wszystkie 5 kont chociaz nie jestem pewny bo nie wchodze na nie, a mi chodzi zeby odzyskac tylko jedno wlasnie.no moze drugie tez bo tam tez mialem znajomych, ale reszte mozna usunac wgl, mam nadzieje ze pojda mi na reke bo wiadomosc juz napisalem do nich i czekam na odpowiedz mam nadzieje ze pozytywna, bo jestem na fotce juz pare lat, kupuje konto premium co jakis czas "klub gwiazdke", noi mam nadzieje ze jak juz pisalem jakis moderator/administrator pojdzie mi na reke po prostu :)

xPSYCHOLx
Posty: 7 (po ~398 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 506
xPSYCHOLx
  6 kwietnia 2016

Destroy - Ty to masz jednak farta, tez bym tak chcial ale nie kazdemu jest to dane ;)

fejsbur
Posty: 46 (po ~338 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 10
fejsbur
  6 kwietnia 2016
xPSYCHOLx
xPSYCHOLx: Destroy - Ty to masz jednak farta, tez bym tak chcial ale nie kazdemu jest to dane ;)


Akurat miałem szczęście.

Ale mam nadzieję, że i Tobie się uda odzyskać. Ale naprawdę trzeba najlepiej zapisywać ile się kont założyło, bo bywa, że człowiek zapomni bo nie korzystał, tylko raz założył dla beki i konto nieaktywne. Potem założy się drugie, trzecie i sądzi, że ma tylko dwa konta, a tu psikus, okazuje się, że więcej. Ale te b.stare konta, czy też nie używane przez daną osobę powyżej roku, nie powinny być brane pod uwagę, tylko zgłoszenie na konto główne o takim przypadku i oddać po prostu konta do skasowania, a tym samym do zwolnienia login'ów.
Dwa razy byłem na progu ruiny: raz, kiedy zostałem w sporze pokonany, a drugi raz kiedy spór wygrałem.
Ripe
Ripe
  6 kwietnia 2016
xPSYCHOLx
xPSYCHOLx: tylko ze oni mi zablokowali wszystkie 5 kont


Każdy użytkownik może posiadać maksymalnie 3 konta w serwisie więc nie wiem w czym masz problem ;)
fejsbur
Posty: 46 (po ~338 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 10
fejsbur
  6 kwietnia 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: xPSYCHOLx: tylko ze oni mi zablokowali wszystkie 5 kont Każdy użytkownik może posiadać maksymalnie 3 konta w serwisie więc nie wiem w czym masz problem ;)


O tym, że zapomniał o wcześniejszych zakładanych, bo z nich tak naprawdę nie korzystał. Kiedyś założone wisiały sobie zapomniane. Gdy założył te 3 konta, okazało się, że ma 5 i zablokowano mu wszystkie.
Dwa razy byłem na progu ruiny: raz, kiedy zostałem w sporze pokonany, a drugi raz kiedy spór wygrałem.
xPSYCHOLx
Posty: 7 (po ~398 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 506
xPSYCHOLx
  6 kwietnia 2016

dokladnie tak zrobilem Destroy niestety :) kolego Ripe nie wiem czemu probujesz cwaniakować ale powiem skoncz, nie potrzeba tu spinaczy internetowych tylko jak juz to pomocy, pomoc uzyskałem od dwoch osob, nie od ciebie, wiec zamykam temat ;)

xPSYCHOLx
Posty: 7 (po ~398 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 506
xPSYCHOLx
  6 kwietnia 2016

Wgl koledzy co to jest "Reputacja -2" "Bluzgometr -2" domyslam sie ze jak np przeklnelem na priv lub cos to mi coraz bardziej schodzi na minusie a reputacje za co mozna otrzymac i czemu na minusie jest?:) wczesniej jakos sie nie udzielalem na forum bo nie bylo takiej potrzeby dlatego te 2 slowka sa dla mnie obce :)

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 583
esquilo
  6 kwietnia 2016

Cześć,

xPSYCHOLx
xPSYCHOLx: Wgl koledzy co to jest "Reputacja -2"

... działa na podobnej zasadzie co odkryty przez Pana bluzgometr, z tym że idzie w górę/dół po tym jak ktoś kliknie odpowiednio w łapki widniejące w prawym rogu każdego posta (strzałka służy do cytowania wypowiedzi poprzednika).

xPSYCHOLx
xPSYCHOLx: reputacje za co mozna otrzymac

Nie analizowałabym głębiej jej spadku, jest to ocena czytających. Coś na zasadzie "podoba mi się/nie".
Czy szczera czy nie, roztrząsać nie warto ^^

xPSYCHOLx
xPSYCHOLx: czemu na minusie jest?:)

Na chwilę obecną jest "na plusie" :P
xPSYCHOLx
Posty: 7 (po ~398 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 506
xPSYCHOLx
  7 kwietnia 2016

Hm oki bo wczoraj było "-2 -2" :D dziekuje za pomoc :)) a jeszcze spytam, czy da sie usunąć bluzgometr np zeby byl na + a nie -2? ;) i jak to zrobic, sa jakies prace społeczne albo coś w tym stylu? :P

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 583
esquilo
  7 kwietnia 2016
xPSYCHOLx
xPSYCHOLx: a jeszcze spytam, czy da sie usunąć bluzgometr np zeby byl na + a nie -2? ;)

Nie, nie da się :P
xPSYCHOLx
Posty: 7 (po ~398 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 506
xPSYCHOLx
  7 kwietnia 2016
esquilo
esquilo: Nie, nie da się :P


kurde trzeba było mówić to bym nie klnoł :D dzieki haha :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.