sebaxcc
sebaxcc
  28 marca 2016 (pierwszy post)

Witam czemu nie można wyłączyć pakietu gwiazdy wysyłam i przychodzi zwrotny esemesa że już jest wyłączone wysyłam na numer 60568 tak jak pisze a tu czytam na forum że na 60968 trzeba wysłać oto tu chodzi na ten numer 2sie niedawno wyłączyć bo nie istnieje ten numer

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  28 marca 2016
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam czemu nie można wyłączyć pakietu gwiazdy wysyłam i przychodzi zwrotny esemesa że już jest wyłączone wysyłam na numer 60568 tak jak pisze a tu czytam na forum że na 60968 trzeba wysłać oto tu chodzi na ten numer 2sie niedawno wyłączyć bo nie istnieje ten numer

Czy problem dotyczy proilu, z ktorego zamieszczony jest ten wpis?
Z tego, co widze, pakiet gwiazdy jest aktywny.
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
sebaxcc
sebaxcc
  28 marca 2016

Nic to nie daje i jest to samo zgłosiłem to i od wczoraj cisza wchodzę w pakiet gwiazd i pisze by anulować wyślij esemesa na numer 60568 wysyłam i przychodzi że już jest niby anulowane dzwoniłem do operatora swojego i jest aktywne dalej więc jak mam to wyłączyć dziś jadę na 2 tygodnie i chce to wyłączyć żeby mi nie pobierało z konta a się nie da

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  28 marca 2016
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

A moge spytac, gdzie to zglaszales? do administracji serwisu, czy jak wspomniales w pozniejszej czesci posta tylko do operatora?
Sprobuj sie skontaktowac bezposrednio z administracja serwisu: http://fotka.com/kontakt .
W tresci wiadomosci prosze podac nr telefonu, ktorego sprawa dotyczy.
Ze wzgledu an Święta odpowiedź nadejdzie prawdopodobnie dopiero jutro, zatem prosze nie wpadac w dodatkowa panikę ;)

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
sebaxcc
sebaxcc
  28 marca 2016

No do fotki bezpośrednio odp mi wysłałem rzuty i cisza tylko że jutro nie będę miał możliwość wejść na fotkę bo wyjeżdżam a kasę mi pobierze więc dlatego piszę bo nie mam jak tego wyłączyć na forum pisze ktoś ze na 60968 trzeba wysłać a jak wchodzę w pakiet to pisze 60568 więc jakiś błąd tu jest wysłałem na ten 1 przyszedł es zwrotny że już wcześniej został wyłączony dostęp a jest dalej aktualne

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.