lostsoul231
lostsoul231
  13 marca 2016 (pierwszy post)

Gdy próbuję dać TAK/NIE wyskakuje komunikat:
"Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie za chwilę. "

unbelievable
unbelievable
  13 marca 2016

Miałem napisać to samo, do tego na aplikacji mobilnej pokazuje na tak/nie tylko 5 ciągle tych samych osób i wyskakuje brak kolejnych rekomendacji

KochamPolskieTatry
KochamPolskieTatry
  13 marca 2016

Mam to samo, nawet nie mogę kliknąć następny.

BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  13 marca 2016

Coś popsuli... Fotka ma jakąś dziwną przypadłość i jak coś działa dobrze to muszą to po jakimś czasie zepsuć.

GorszySort
GorszySort
  13 marca 2016
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Jakiś czas temu ktoś z Fotka Team na forum pisał o tym, że będą na dniach wgrywać nowy skrypt obsługujący głosowanie TAK/NIE by poprawić błędy w aktualnie działającym skrypcie obsługującym głosowanie. Pewnie w nocy załadowali nową wersję i jest gorsza niż poprzednia. Tak to już bywa, że lepsze jest wrogiem dobrego. xD
Spokojnie, jak informatycy się wyśpią i wyleczą kaca po sobotnim balowaniu pewnie naprawią szybko ten błąd. ;)

mark
mark: W poniedziałek / wtorek puścimy zmianę skryptu losującego osoby tak aby podpowiadać sooby z nieco dalszej okolicy, które są online / niedawno były online. W Twoim przypadku będą to osoby z Wrześni, Poznania i Łodzi zamiast dziewczyn z Konina, które nie logują się od dłuższego czasum (miesiąc i dłużej).
Avatar użytkownika markmark
Posty: 1193 (po ~397 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 57
mark
  13 marca 2016

Poszła poprawka.

@GorszySort
Nowa wersja skryptu odpowiedzialnego za dobieranie kolejnych profili działa już od jakiegoś czasu; problem braku możliwości decydowania wynikał z błędu w bazie danych.

GorszySort
GorszySort
  13 marca 2016
mark
mark: problem braku możliwości decydowania wynikał z błędu w bazie danych.


OK

mark
mark: Nowa wersja skryptu odpowiedzialnego za dobieranie kolejnych profili działa już od jakiegoś czasu


Korzystając z okazji i tak na marginesie moglibyście poprawić by skrypt podczas przeglądania profili nie wyświetlał mi tych na które oddałam już głos. Bo jest to trochę irytujące kiedy kilka razy wyświetla mi się profil na który już głos oddałam. :P
Avatar użytkownika markmark
Posty: 1193 (po ~397 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 57
mark
  13 marca 2016

Na pewno przeglądasz osoby do decydowania ze strony głównej (filtr: blisko mnie)?

Jeżeli wejdziesz na jakiś profil z rankingu, online lub podglądacza - masz osoby z tych miejsc ale już bez wybierania czy oddałeś na nich głos czy nie.
Aby wyzerować filtr względem zakładki wystarczy kliknąc w logo serwisu (lub zmienić filtr). Będziesz miał znów osoby jak najbliżej Twoich lokalizacji jak najbardziej online.

GorszySort
GorszySort
  13 marca 2016

Wchodzę w osoby na zakładce on-line. Wybieram pojedynczy profil i oceniam go na TAK/NIE i po oddaniu oceny strona ładuje automatycznie kolejny profil. Często zdarza się, że ten ładowany automatycznie profil to profil na który już oddałam głos.

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  15 marca 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: Wchodzę w osoby na zakładce on-line.
Konto usunięte
Konto usunięte: Często zdarza się, że ten ładowany automatycznie profil to profil na który już oddałam głos.
Działa tak jak powinno, przeglądasz ogólną listę, a nie propozycje z Blisko mnie i tam nie zobaczysz profile na które oddałaś głos.
_______________________________________________________________
mark
mark:
Mam inne pytanie związanie z tym Tak/Nie.
Po jakim czasie oddany głos "Nie" zostanie usunięty?
Czy jak odwzajemnię decyzją "Nie" to wtedy nie są kasowane?
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.