tomas744
Posty: 2 (po ~446 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 24
tomas744
  24 stycznia 2016 (pierwszy post)

Niesmakiem mnie obeszło biuro obsługi gdy zobaczyłem 14 letnią dziewczynkę na stronie która była przeznaczona do spraw uwag użytkowników tego portalu. Dziecko zatrudnione tu i ma być moderatorem i wyrocznią dla problemów których tu nie miara. Tak wynika z opisu tej strony a najzabawniejsze ,że ta osoba od kwietnia tamtego roku nie logowała się . Napisałem wiadomość ze swoim problemem i trafiła pod to miejsce nieobecne według założeń w ze strony od 9 miesięcy. To szopka.....taka obsługa. Nie raz już mnie tak zignorowano. Trochę szacunku Fotko do Nas.... jesteś dzięki Nam i słuchaj Nasi bądź dla Nas.

Shaitan
Shaitan
  24 stycznia 2016
tomas744
tomas744: Niesmakiem mnie obeszło biuro obsługi gdy zobaczyłem 14 letnią dziewczynkę na stronie która była przeznaczona do spraw uwag użytkowników tego portalu. Dziecko zatrudnione tu i ma być moderatorem i wyrocznią dla problemów których tu nie miara

Zapewne chodzi ci o konto http://www.fotka.pl/profil/FotkaTeam tak więc geniuszu, przyjrzyj się dokładniej, to jest konto systemowe a ma 14 lat bo od 14 lat istnieje ten portal. Osoby pracujące w dziale obsługi klienta masz tutaj http://www.fotka.pl/team i są to osoby pełnoletnie. Bez względu na to kiedy było logowanie na w.w. profil systemowy osoby z działu obsługi użytkownika codziennie odpisują na wiadomości z panelu pomocy.
tomas744
Posty: 2 (po ~446 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 24
tomas744
  24 stycznia 2016

Geniuszu.....skoro tak piszesz to bezwzględną formalnością powinno być podanie wieku i zakończmy ten temat skoro portal tego nie dopilnował. Moderator powinien o to zadbać i koniec . Skoro to jego praca. Dla mnie ma 14 lat i tyle........Zegnam:

Shaitan
Shaitan
  24 stycznia 2016
tomas744
tomas744: portal tego nie dopilnował. Moderator powinien o to zadbać i koniec

To nie portal czegoś nie dopilnował tylko ty czegoś nie rozumiesz ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.