KarmaWraca
Posty: 173 (po ~143 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 2
KarmaWraca
  12 stycznia 2016 (pierwszy post)

Wiem jak dziala to drugie, ale o co chodzi z tym pierwszym, jak sie to ocenia i jak sprawdzic?:p

- No, no i co teraz?n- Nic, trzeba zacząć od zera.n:)

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 583
esquilo
  13 stycznia 2016

I problem userki się wyjaśnił.
Chodzi o postowanie na forum Fotki korzystając z telefonu i przeglądarki, sprawę załatwia - uwidacznia łapki - obrócenie ekranu z pozycji pionowej do poziomej ;-)

Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  14 stycznia 2016
esquilo
esquilo: Nie widzisz tego?
A ja myślałem, że tylko wyższych rangą nie mogę oceniać, ale w innych wątkach nie widzę łapek przy niektórych normalnych userach. Mówię o normalnej, desktopowej, przeglądarkowej stronie, żadne mobilki. U niektórych mam możliwość oceny, u niektórych nie. Nie znalazłem jeszcze logiki w tym.

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 583
esquilo
  14 stycznia 2016
Beholder
Beholder: esquilo: Nie widzisz tego?A ja myślałem, że tylko wyższych rangą nie mogę oceniać, ale w innych wątkach nie widzę łapek przy niektórych normalnych userach. Mówię o normalnej, desktopowej, przeglądarkowej stronie, żadne mobilki. U niektórych mam możliwość oceny, u niektórych nie. Nie znalazłem jeszcze logiki w tym.
Z tym to się nie spotkałam...
Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  14 stycznia 2016
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Jak trafię to mogę uwiecznić fotką. Bo rozumiem, że to, że Tobie nie mogę dać oceny, to "taki feature" ;) bo jesteś wyżej rangą.
[edited]
Hmm, może to od strony zależy? Tutaj: http://www.fotka.pl/forum/fotka.pl/1184850,zdjecia_w_serwisie na pierwszej stronie nie mam łapek przy żadnym poście, na drugiej stronie jest jeden post i tu mogę ocenić.

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  14 stycznia 2016
Beholder
Beholder: Hmm, może to od strony zależy?

Ograniczenie czasowe, jak dobrze pamiętam 7 dni.

Dodam tylko że oceny z tematu dodanego w dziale Pomysłomat mają wpływ na reputacje, nawet moderatorów i nie ma czasu ograniczonego...
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  14 stycznia 2016

Hm, na to nie wpadłem, że to może być ograniczenie czasowe. Dziwny powód, ale może to jest to. Przy okazji przyjrzę się datom.

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 583
esquilo
  14 stycznia 2016

Mogłeś od razu uściślić o co Ci chodzi. Gregbond odpowiedział, zatem z innej strony:

Beholder
Beholder: Dziwny powód, ale może to jest to.

... dlaczego?
Lub inaczej, po co dłuższy okres? Przy przymulonym forum i ruchu nie ma sensu dawanie możliwości czegoś, co samo z siebie jest w większym procencie trollowaniem.

gregbond
gregbond: Dodam tylko że oceny z tematu dodanego w dziale Pomysłomat mają wpływ na reputacje, nawet moderatorów i nie ma czasu ograniczonego...

To nawet dobrze, każdy głos się liczy prawda? d83dde09
Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  14 stycznia 2016
esquilo
esquilo: Mogłeś od razu uściślić o co Ci chodzi.
I tak też przecież uczyniłem.
Po co dłuższy okres? A po co w ogóle to ograniczać? Nie każdy śledzi forum co dzień, a wejście po paru dniach powoduje, że nie da się już ocenić danej wypowiedzi.
Tyle w temacie z mojej strony.

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 583
esquilo
  14 stycznia 2016

"Niektóre", to nie wszystkie na jednej stronie^^
Mniejsza :D

Beholder
Beholder: Po co dłuższy okres?

Tak zrozumiałam, szczególnie z uwagi na pytanie:
Beholder
Beholder: A po co w ogóle to ograniczać?

:D

Beholder
Beholder: Nie każdy śledzi forum co dzień, a wejście po paru dniach powoduje, że nie da się już ocenić danej wypowiedzi.

Parę dni do nie tydzień.
Poza tym można ocenić czyjąś wypowiedź cytując daną osobę i wyrażając swoją apro/dezaprobatę - o ile temat jeszcze "żyje" lub założyć celowo nowy wątek.
Dla chcącego nic trudnego :D

Poważne są te wojenki o coś, co jest zabawką.
Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  14 stycznia 2016
esquilo
esquilo: Przy przymulonym forum i ruchu nie ma sensu dawanie możliwości czegoś, co samo z siebie jest w większym procencie trollowaniem.
A też pewnie o to głownie chodziło, żeby ktoś nie poświęcał czas na poszukiwanie starych wpisów i tym zmienić drastycznie reputacje sobie lub komuś z różnych względów...

esquilo
esquilo: To nawet dobrze, każdy głos się liczy prawda?
Akurat tam mi się te łapki podobają, nie każdy chce zabierać głos lub powielać aprobatę, jak nie ma nic do dodania, moderator też człowiek i czasem może dodać głupi pomysł co uznał za sensowny, a że to ma wpływ na reputacje to inna kwestia ale to o niczym nie świadczy, jedynie ktoś nowy na forum pomyśli kto mi pomaga lub mnie poprawia z taką reputacją niską.
________________________________________________________________
Reputacja to tylko zabawa, jak i inne tego typu ocenianie na fotce, taką mamy tutaj społeczność, zdrowy dystans do wszelakich tu głosowań.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 583
esquilo
  14 stycznia 2016
:brawo: za tok myślenia :-)

gregbond
gregbond: Akurat tam mi się te łapki podobają

I właśnie o to chodzi, że powinno tak być w każdym dziale forum.
Wilk byłby syty i owca cała :D

Jakby mnie ktoś chciał na Pomysłomat pogonić: już o tym wspominałam i nie chce mi się wincyj... :ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.