KarmaWraca
Posty: 173 (po ~143 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 2
KarmaWraca
  12 stycznia 2016 (pierwszy post)

Wiem jak dziala to drugie, ale o co chodzi z tym pierwszym, jak sie to ocenia i jak sprawdzic?:p

- No, no i co teraz?n- Nic, trzeba zacząć od zera.n:)

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 657
esquilo
  12 stycznia 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: ale o co chodzi z tym pierwszym

Reputacja to zsumowanie głosów (aprobaty lub nie) oddanych na posty.

Już sporo się udzielasz na forum, zatem zauważyłeś w prawym górnym rogu wypowiedzi strzałkę (cytowanie) i łapki w gorę/dół.
Jeżeli ktoś zechce w nie klika i im więcej w górę, tym więcej jest na plusie - kolor zielony, łapki negatywne obniżają stan, może być na minusie - kolor czerwony. Jeżeli na jeden post jest oddanych kilka głosów ma to odwzorowanie w liczbie obok postu.

Szczegółowego wykazu wszystkich głosów pozytywnych i negatywnych nie ma.

Konto usunięte
Konto usunięte: jak sprawdzic

Chodzi Ci o sprawdzenie stanu przy własnych wypowiedziach? Załóż sobie drugie konto (można mieć 3) i podejrzyj ^^

Mała rada, nie przywiązuj wielkiej wagi i traktuj to całe "łapkowanie" z przymrużeniem oka :P
KarmaWraca
Posty: 173 (po ~143 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 2
KarmaWraca
  12 stycznia 2016

Dziekuje;) mam 16 na plusie, ale 6 na minusie... i.ciekawilo mnie za co mam te minusy, bo zle sie nie wypowiadam raczej;D

- No, no i co teraz?n- Nic, trzeba zacząć od zera.n:)

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 657
esquilo
  12 stycznia 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: i.ciekawilo mnie za co mam te minusy, bo zle sie nie wypowiadam raczej;D

Jak wspomniałam, traktuj to ocienianie ze sporym dystansem. Czytelnicy dają te całe "minusy", ponieważ taka jest ich ocena, każdy ma prawo do indywidualnej, robią to ze złośliwości, zabawy, bla bla bla.

Uśmiechu przy postowaniu życzę :D
KarmaWraca
Posty: 173 (po ~143 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 2
KarmaWraca
  12 stycznia 2016

Dziekuje :D hehe, podchodze do tego z dystanem, po prostu zwykla ciekawosc, za co jestem negatywnie oceniana ;)
Ale to ze indywidualna ocena, to wiele wyjasnia ;D

- No, no i co teraz?n- Nic, trzeba zacząć od zera.n:)

Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  13 stycznia 2016

Jak widzisz po tym wątku, za dwa ostatnie posty dostałaś minusa. Na Twoim miejscu w ogóle bym tam nie zaglądał, bo wydawać by się mogło, że są tu osoby, które dają minusa "bo tak". Absolutnie nic, czym należy się przejmować.

No i bez sensu, że userom wyższych rangą (Fotka Team/Przyjaciele/etc) nie można dać oceny - to wypacza sens tej funkcji jeszcze bardziej.

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

KarmaWraca
Posty: 173 (po ~143 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 2
KarmaWraca
  13 stycznia 2016

Nazbieralam juz minusow, a nie uzywam tutaj wulgaryzmow, wypowiadam sie dosyc kulturalnie i dlatego irytuje mnie ta funkcja. Jest wgl nieprzydatna, bo powinny byc jakies standardy i zasady, kiedy mozna dac plusa i minusa, a nie bo tak...

- No, no i co teraz?n- Nic, trzeba zacząć od zera.n:)

Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  13 stycznia 2016

Nowa w Internecie? ;-)
Takie anonimowe oceny zawsze obarczone są procentem ocen bezsensownych. A to ktoś Cię nie lubi, a to ktoś za dużo wypił, a to ma zły dzień, bo go kot podrapał, albo ma taki charakter "bo tak". Doszukiwanie się w tym sensu albo standardów może przyprawić o siwiznę.
Jak Cię to pocieszy, to dałem Ci plusa za ostatni post ;-)

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

KarmaWraca
Posty: 173 (po ~143 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 2
KarmaWraca
  13 stycznia 2016

Dziekuje, milo:)
Niee, nie taka nowa, chyba ze tutaj na forum ;)
Ale powinny byc standardy dotyczace tych ocen. Ale coz... fotka rzadzi sie swoimi prawami :) i trzeba sie tyyylko dostosowac, olac i zyc dalej ;D

- No, no i co teraz?n- Nic, trzeba zacząć od zera.n:)

KarmaWraca
Posty: 173 (po ~143 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 2
KarmaWraca
  13 stycznia 2016

I pomyslec, ze wczesniej myslalam, ze jesli.ktos.ma ujemna reputacje na forum.tzn ze udziela sie, ale.nie w taki sposob, w jaki powinien, ze.negatywnie, ze chamski itp...
A prosze bardzo, teraz i ja mam ujemna reputacje! Wiec zmienilam.zdanie :)

- No, no i co teraz?n- Nic, trzeba zacząć od zera.n:)

KarmaWraca
Posty: 173 (po ~143 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 2
KarmaWraca
  13 stycznia 2016

Oooo, i wiem o.co mialam

- No, no i co teraz?n- Nic, trzeba zacząć od zera.n:)

KarmaWraca
Posty: 173 (po ~143 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 2
KarmaWraca
  13 stycznia 2016

Spytac.... dziekuje,.fotko, ze.nie.pozwalasz.mi.zmiescic wszystkiego w 1 poscie tak.jak chcialam...
A w jaki.sposob ja moge oceniac? Czy wgl.moge?;)

- No, no i co teraz?n- Nic, trzeba zacząć od zera.n:)

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 657
esquilo
  13 stycznia 2016

Cała ta reputacja to zabawka, obecnie tylko dla trolli. Trochę szkoda... :P

Konto usunięte
Konto usunięte: A w jaki.sposob ja moge oceniac? Czy wgl.moge?;)

esquilo
esquilo: w prawym górnym rogu wypowiedzi strzałkę (cytowanie) i łapki w gorę/dół.

Oceniasz - własnie według własnego uznania czy widzimisię - klikając we wspomniane łapki.
KarmaWraca
Posty: 173 (po ~143 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 2
KarmaWraca
  13 stycznia 2016

Wlasnie ich nigdy nie widzialam i.nie moge znalezc, choc chce.
I trollowanie... jakbym wiedzialam, kto mnie minusuje, to chociaz moglabym.sie odwdzieczyc tym samym xD
I fajnie by bylo poplusowac madre wypowiedzi tych nielicznych uzytkownikow, ktorzy sie udzielaja z sensem;D

- No, no i co teraz?n- Nic, trzeba zacząć od zera.n:)

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 657
esquilo
  13 stycznia 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: Wlasnie ich nigdy nie widzialam i.nie moge znalezc, choc chce.

Nie widzisz tego?


Jeżeli tak jest zapraszam na pw :-)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.