compton
compton
  22 grudnia 2015 (pierwszy post)
d83dde03 dlaczego nie można wgrywać zdj/ innych lub obrazków ?
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  22 grudnia 2015

Zdjęcia wgrywane na profil mają przedstawiać użytkownika z wyraźnie widoczną twarzą.
Dopuszczalne jest wgrywanie innych fotek np. swojego zwierzaka, pod warunkiem, że sa to zdjęcia własnego autorstwa i nie są ustawione jako zdjęcie główne.

Więcej szczegółów na ten temat znajduje się w regulaminie serwisu :tak:

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Shaitan
Shaitan
  22 grudnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: dlaczego nie można wgrywać zdj/ innych lub obrazków ?

Dlatego, że Fotka to portal społecznościowy służący poznawaniu ludzi, a nie hosting do powielania obrazków z google ;)
Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  22 grudnia 2015
Shaitan
Shaitan: Dlatego, że Fotka.pl to portal społecznościowy służący poznawaniu ludzi
Skoro tak, do dlaczego nie można ze społecznością podzielić się swoją pasją czy talentem? Tzn. można, jak ktoś jest szczęśliwcem i ma albumy. Jak właśnie założył konto, to może jedynie wrzucać samoyebki w lustrze, ale już własnoręcznie zrobionej kolczugi, lotu na paralotni czy pieczołowicie pielęgnowanej fermy mrówek już nie, a takie zdjęcia mówią po stokroć więcej niż 300 mina tej samej facjaty. Mówią coś o człowieku, jego zainteresowaniach, czym może zainteresować drugą osobę.

Od dłuższego czasu przewijam zakładkę Nowe i 70% zdjęć to reklamy smartfonów w lustrach. Zero duszy, zero pasji, zero zainteresowań...

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

Shaitan
Shaitan
  22 grudnia 2015
Beholder
Beholder: Skoro tak, do dlaczego nie można ze społecznością podzielić się swoją pasją czy talentem? Tzn. można, jak ktoś jest szczęśliwcem i ma albumy. Jak właśnie założył konto, to może jedynie wrzucać samoyebki w lustrze, ale już własnoręcznie zrobionej kolczugi, lotu na paralotni czy pieczołowicie pielęgnowanej fermy mrówek już nie, a takie zdjęcia mówią po stokroć więcej niż 300 mina tej samej facjaty. Mówią coś o człowieku, jego zainteresowaniach, czym może zainteresować drugą osobę.


Jeśli masz w albumie głównym jedno zdjęcie wyraźnie widocznej twarzy możesz wrzucić również tysiące zdjęć kolczug, krajobrazów, kotków czy innych obiektów, które sfotografowałeś. Oczywiście z podziałem na albumy było to łatwiejsze i nadal postuluję o przywrócenie tego, niemniej i bez nich nikt nie zabrania dzielenia się pasją.
Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  22 grudnia 2015

Ok, to nie zrozumiałem poprzedniego przekazu i wydawało mi się, że w albumie "Ja", czyli obecnie jedynym dla nowych kont, mogą być tylko facjaty (mi np. wielokrotnie wyrzucali stamtąd zdjęcia, na których byłem choćby częściowo, aż w końcu dałem za wygraną).

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

Kaaalaas1992
Kaaalaas1992
  23 grudnia 2015

Shaitan jestes w bledzie fotka to nie protal spolecznosciowy kiedys o tym bylo ze zmienili typ portallu ze wzgledu na to ze nie chcieli z fb rywalizowac ktory jest zaspamiony juz ajkami itp

Shaitan
Shaitan
  23 grudnia 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Shaitan jestes w bledzie fotka to nie protal spolecznosciowy kiedys o tym bylo ze zmienili typ portallu ze wzgledu na to ze nie chcieli z fb rywalizowac ktory jest zaspamiony juz ajkami itp

Czytałem pewien wywiad z Rafałem Agnieszczakiem - założycielem fotki, w którym wspominał, że nie ma zamiaru konkurować z facebookiem gdyż są to zupełnie inne serwisy, fotka służy poznawaniu ludzi a facebook służy utrzymywaniu kontaktu z ludźmi, których już się zna. I ja się z tą wypowiedzią zgadzam, co nie zmienia faktu, że oba te serwisy są serwisami społecznościowymi a nie jakimiś hostingami obrazków ;)
BoyEvil
BoyEvil
  23 grudnia 2015

Facebook to2668

PrzemoCzk
PrzemoCzk
  26 grudnia 2015

Mam problem. Zalozylem sobie dzisiaj konto. I mi samoczynnie albo ja gdzies przegapilem opcje ustawienia plci. ustawilo plec żenska. Jak to moge zmienic

Shaitan
Shaitan
  26 grudnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam problem. Zalozylem sobie dzisiaj konto. I mi samoczynnie albo ja gdzies przegapilem opcje ustawienia plci. ustawilo plec żenska. Jak to moge zmienic

Napisz na helpdesk http://www.fotka.pl/wiadomosci/talk/FotkaTeam
PrzemoCzk
PrzemoCzk
  26 grudnia 2015

Pisalem ale nic nie odpisuja

Shaitan
Shaitan
  26 grudnia 2015

Cierpliwości, do jutra ci odpiszą ;)

ulkaaa1989
Posty: 2 (po ~126 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
wpis jest ukryty
lutina
wpis jest ukryty
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.