BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  12 lutego 2016 (pierwszy post)
Forum Fotka jest działem dostępnym dla każdego użytkownika serwisu.
.
Poruszane tu mogą być tematy – ściśle związane z działaniem Fotka.com .
Wszelkie pytania natury technicznej, związane z działaniem funkcjonalności i usług powinny być zawarte w niniejszym dziale.

(kwestie związane z Czatem i Kamerkami poruszamy – odpowiednio na forum czat lub forum kamerki )

Kilka Ważnych Zasad – przeczytaj zanim założysz nowy wątek / dodasz posta:

1.Zanim założysz temat upewnij się, że:
- temat związany jest z tematyką działu - odnosi się do funkcjonowania serwisu
- podobny nie pojawił się w ostatnim czasie (sprawdź przynajmniej pierwszą stronę z listą tematów), a odpowiedź na nurtujące Cię pytanie nie została już udzielona

2. Temat wątku ma być zgodny z jego zawartością! Powinien zawierać informację dotyczącą Twojego problemu

3. Zabrania się reklamowania swojego profilu, grupy, itp. oraz innych stron www

4. Zabrania się spamowania

5. Zabrania się podawania jakichkolwiek danych kontaktowych, nie tylko w treści postów, ale także w podpisach pod postem - jeżeli rozwiązanie problemu wymaga podania takich danych, należy skorzystać z formularza KONTAKTU .

6. Zabrania się używania zwrotów obraźliwych i wulgarnych, nawet w ich ukrytych formach, ocenzurowanych, bądź w innych językach oraz prowokowania do kłótni. Masz prawo do wyrażenia swojej opinii – wyraź swoje zdanie w kulturalny sposób

7. Zabrania się wstawiania treści erotycznych, brutalnych lub w jakikolwiek sposób niezgodnych z Regulaminem Fotka.com i polskim prawem

8. Zabrania się omijania bluzgometru oraz nabijania postów, czyli publikowania postów nie wnoszących nic do tematów. Udzielanie odpowiedzi będących powieleniem wcześniejszych wpisów również jest uznawane za nabijanie postów.

9. Zabrania się publikowania zrzutów ekranu z rozmów z innymi użytkownikami, moderatorami, FP i FT - nawet zasłaniając avatary i loginy rozmówców. Publikacja zrzutów z profili użytkowników, a także innych stron również nie jest dozwolona.

FT/FP ma prawo zamknąć temat - na który została udzielona wyczerpująca odpowiedź, bądź jeśli temat jest niezgodny z tematyką działu, lub narusza powyższy Regulamin.Nie zastosowanie się powyższych zasad może skutkować nałożeniem czasowej blokady możliwości pisania na forum, a w ostateczności całkowitą blokadą konta !

Jeżeli jesteś świadkiem niestosownego zachowania oraz łamania zasad na tym forum, pisz na PW:
- Forum Przyjaciele
- Fotka Przyjaciele

Jeżeli Twój problem nie został rozwiązany za pośrednictwem forum, wyślij wiadomość za pomocą formularza KONTAKTU
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.