skawin4
Posty: 260 (po ~94 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 71
skawin4
  10 lutego 2016 (pierwszy post)

Dlaczego pokazuje losowo te same osoby czy dałem tak, czy dałem nie co chwila trafiam na tą taką osobę.

Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 661
woland
  10 lutego 2016

Najwidoczniej masz ustawione zbyt wąskie kryteria zainteresowań (wyszukiwania - przycisk po lewej stronie)

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

skawin4
Posty: 260 (po ~94 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 71
skawin4
  10 lutego 2016

Kobiety
2 regiony
przedział wiekowy dosyć spory

wszystko zaczęło się po tej zmianie, wcześniej nie było tego problemu

sejsmolog
Posty: 12 (po ~28 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 1
sejsmolog
  11 lutego 2016

ustawienie:polska/zagranica,a pokazuje tylko z mojego regionu...

marasosw
marasosw
  11 lutego 2016

ja mam cały świat ... tak samo czesto pokazuje te same

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  11 lutego 2016

Cierpliwosci, bedzie sprawdzane ;)

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Avatar użytkownika AnimalFLEXAnimalFLEX
Posty: 6 (po ~321 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 68
AnimalFLEX
  19 lutego 2016

Najlepiej byłoby gdybyście usunęli w końcu to Tak/Nie i przywrócili z powrotem dziesięciostopniową skalę ocen bo widząc jak ktoś tam od was poci się żeby wcisnąć to ludziom przed oczy i zachęcić w końcu do klikania świadczy tylko o tym ,że zwyczajnie nie robią tego zbyt często i zbyt chętnie a zlikwidowanie opcji blokowania możliwości głosowania widać też była nadużywana i tylko potwierdza ,że to zwyczajnie słaba opcja w porównaniu ze skalą 1-10 .

Avatar użytkownika AnimalFLEXAnimalFLEX
Posty: 6 (po ~321 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 68
AnimalFLEX
  19 lutego 2016

[quote=AnimalFLEX]
Najlepiej byłoby gdybyście usunęli w końcu to Tak/Nie i przywrócili z powrotem dziesięciostopniową skalę ocen bo widząc jak ktoś tam od was poci się żeby wcisnąć to ludziom przed oczy i zachęcić w końcu do klikania świadczy tylko o tym ,że zwyczajnie nie robią tego zbyt często i zbyt chętnie a zlikwidowanie opcji blokowania możliwości głosowania ,najwyraźniej też nadużywaną ,tylko potwierdza tylko potwierdza ,że to zwyczajnie słaba opcja w porównaniu ze skalą 1-10 .

skawin4
Posty: 260 (po ~94 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 71
skawin4
  19 lutego 2016

9 dni nadal nie działa.. kolega powyżej ma rację skala byłą lepsza no ale...

BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  28 lutego 2016

Ze zmianą skali ocen 1-10 na tak/nie chodziło raczej o zmianę charakteru całego serwisu ze społecznościowego na bardziej randkowy. Wcześniej oceniało się zdjęcia według subiektywnych kryteriów. Teraz odpowiada się na jasno sformułowane pytanie "czy umówiłbyś się z nią?" i odpowiada się tak/nie aczkolwiek wcale nie ma powodu żeby sądzić, ze ktoś z kimś chce się umawiać. A przepraszam jest jeszcze strzałka "dalej"...

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 651
esquilo
  28 lutego 2016
BartekI987
BartekI987: Wcześniej oceniało się zdjęcia według subiektywnych kryteriów.

Staram się zrozumieć pańskie podejście, aczkolwiek z tą subiektywną oceną to raczej było w większym procencie skumulowanie złośliwości, żali, etc..

Co do oceny zdjęć została ona uszczuplona do kliknięcia +10 jako swoistego wyrażenia aprobaty dla danej fotki lub pominięcia głosu.
Zamysł świetny, pozostaje jeszcze wyrażenie opinii w postaci komentarza pod fotką lub rozmowy na pw ^^.

BartekI987
BartekI987: A przepraszam jest jeszcze strzałka "dalej"...

Tryb przejścia do dalszego profilu bez konieczności "oddana głosu" tak/nie jest dobrym rozwiązaniem, zapobiega poczuciu wymuszenia jakiegokolwiek kliknięcia na profil.
Paffeuu
Paffeuu
  29 lutego 2016
esquilo
esquilo: Co do oceny zdjęć została ona uszczuplona do kliknięcia +10 jako swoistego wyrażenia aprobaty dla danej fotki lub pominięcia głosu. Zamysł świetny, pozostaje jeszcze wyrażenie opinii w postaci komentarza pod fotką lub rozmowy na pw ^^.

Świetny zamysł? Przez to fotka straciła to co miała od samego początku - oryginalność...

Kopiowanie czegoś z bardziej znanych i popularnych serwisów wcale nie jest takie TOP i TRENDY.
Dlatego mamy teraz kont tyle ile mamy + wyświetlenia wcale nie kładą na kolana...

Robienie z serwisu społecznościowego - serwisu randkowego. Polityka nadal się nie zmienia, zmieniła się tylko władza...

Dość przykre acz ciekawe. Zobaczymy co z tego wszystkiego wyniknie. Badoo 2 czy fotka.com xD...
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 651
esquilo
  29 lutego 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: Świetny zamysł? Przez to fotka straciła to co miała od samego początku - oryginalność...

Nie, to trolle straciły możliwość zabawy.
Paffeuu
Paffeuu
  29 lutego 2016
esquilo
esquilo: Nie, to trolle straciły możliwość zabawy.

No Ty chyba sama nie wiesz co piszesz i tylko bezmyślnie przytakujesz swoim zwierzchnikom xD...

Przecież o to właśnie chodziło w całym tym cyrku z fotka.pl. Oryginalność. Bez tak zwanych trolli ten serwis nie istnieje...

Mało który normalny Użytkownik (taki, który wchodzi tu z czystą chęcią poznania kogoś), udziela się tutaj Publicznie. Każdy wybierze bardziej rozwinięty serwis, zostaną tu tylko zboczki i garstka normalnych. Wy lepiej zajmijcie się łapaniem tych faktycznych trolli, Użytkowników, którzy łamią regulamin i odstraszają w ten sposób klientelę.

Ja na prawdę rozumiem wszystko, także to, że MP i FP jest funkcją nono profit - ale coś za coś ;x

Możliwość oceniania w skali 1-11 Byłą genialna, nie dość, że ludziom zwyczajnie chciało się w to bawić (nie ważne z jakich przyczyn, czy trollowania, czy też szczere ocenianie), ocenianie było tutaj tematem przewodnim. Teraz mamy kopię badoo na społecznościówce, no przebacz, ale to nie jest najlepsze rozwiązanie :D

Z wyrazami szacunku, Sebik :rower:
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 651
esquilo
  29 lutego 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: wiesz co piszesz

Oczywiście, pozdrawiam ::)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.