TigerM
TigerM
  8 lutego 2016 (pierwszy post)

hej, mozna zrobić tak zeby dana osoba nie widziała moich zdjęć na fotce?

chodznasanki
chodznasanki
  8 lutego 2016

To po co ci te zdjęcia jak by je nie widzieć ?

Delikatny
Delikatny
  8 lutego 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: hej, mozna zrobić tak zeby dana osoba nie widziała moich zdjęć na fotce?

mozna ... Dodaj tą osobe do CL
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 651
esquilo
  8 lutego 2016
Delikatny
Delikatny: TigerM: hej, mozna zrobić tak zeby dana osoba nie widziała moich zdjęć na fotce? mozna ... Dodaj tą osobe do CL

Ułatwi to tylko częściowo sprawę, ponieważ z pozycji niezalogowanej można podejrzeć zdjęcia :and:
CL chroni przed przeglądaniem profilu ^^
Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 661
woland
  9 lutego 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: hej, mozna zrobić tak zeby dana osoba nie widziała moich zdjęć na fotce?

Oczywiście że można - wystarczy nie dodawać zdjęć.

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 651
esquilo
  9 lutego 2016
woland
woland: Oczywiście że można - wystarczy nie dodawać zdjęć.

Jak widać zastosował ten "środek" :D
BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  12 lutego 2016

W aplikacji mobilnej mozna podgladac osoby z CL.

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  14 lutego 2016

Jedna dziewczyna w ciągu 3 dni obejrzała mój profil 76 razy wynika z podglądacza (będąc zalogowana). Kiedy ja wejdę na jej profil tylko mi migną jej zdjęcia i wchodzi napis że jest na mojej czarnej liście i jest biały ekran.

Proszę mi wyjaśnić jak to możliwe, co znowu napsuliście. Kiedyś nie było takich problemów.

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  14 lutego 2016

Mi kiedys odwiedziny pewnej dziewczyny przez kilka dni nabijalo dokladnie po 255 dziennie i to chyba jest maksymalna liczba. Po kilku dniach jej odwiedziny liczylem w tysiacach. To byl na bank problem ze strony fotki, tak więc 76 to jeszcze niewiele :D

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  15 lutego 2016
BartekI987
BartekI987: Mi kiedys odwiedziny pewnej dziewczyny przez kilka dni nabijalo dokladnie po 255 dziennie i to chyba jest maksymalna liczba. Po kilku dniach jej odwiedziny liczylem w tysiacach. To byl na bank problem ze strony fotki, tak więc 76 to jeszcze niewiele :D


Ale to nie jest błąd zliczania. Osoba jest na mojej czarnej liście. Wiele razy wchodziła do mnie przed zablokowaniem jak i po zablokowaniu sobie przegląda mój profil.

Popsuli kod. d83dde31Wystarczy stronę odświeżyć i zatrzymać ładowanie zanim pojawi się komunikat o czarnej liście i można wszystko sobie obejrzeć a nawet ściągnąć zdjęcia z profilu.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  18 lutego 2016

Jeszcze raz powtarzam, ze przez aplikacje mobilną kazdy podejrzy kazdego. Fotka co chwile cos psuje. Dzis na przyklad z uporem maniaka wyswietla mi profile ktorym kliknalem "nie" nawet po kilka razy pod rząd.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.