livemix
livemix
  7 lutego 2016 (pierwszy post)

Otrzymujesz blokadę na dodawanie zdjęć. Koniec blokady 2016-02-07 20:08.
FotkaTeam · Przed chwilą
FotkaTeam
Zdjęcie zostało usunięte, ponieważ zawierało obraźliwe lub wulgarne treści. Umieszczanie tego typu zdjęć, jest w naszym serwisie niedopuszczalne. Zapoznaj się dokładnie z naszymi zasadami, znajdziesz je tutaj. za za debile daja bany na moje zdjecia czy oni sa slepi

Shaitan
Shaitan
  7 lutego 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: debile daja bany na moje zdjecia czy oni sa slepi

"Twoje" zdjęcie:


Oryginalne źródło zdjęcia (żeby nie robić reklamy nie wkleję tu linka lecz screena):



Wrzucasz masę takich zdjęć to są kasowane i otrzymujesz bany, przestań sobie przywłaszczać czyjeś materiały a problemy się skończą.
Delikatny
Delikatny
  7 lutego 2016
Shaitan
Shaitan: Wrzucasz masę takich zdjęć to są kasowane i otrzymujesz bany, przestań sobie przywłaszczać czyjeś materiały a problemy się skończą.

Ty jak zawsze chamski ? nie potrafisz normalnie mu odpowiedzieć ? jeśli nie to wyloguj sie do zycia realnego i udaj sie do psychologa
Shaitan
Shaitan
  7 lutego 2016
Delikatny
Delikatny: y jak zawsze chamski

Stanowczość to nie chamstwo ;)
Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 661
woland
  7 lutego 2016
Delikatny
Delikatny: y jak zawsze chamski ?
Albo jesteś zbyt delikatny albo (i tu upatruję przyczyny twojego wpisu) nie rozumiesz pojęcia "chamstwo"

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

Delikatny
Delikatny
  7 lutego 2016
woland
woland: Albo jesteś zbyt delikatny albo (i tu upatruję przyczyny twojego wpisu) nie rozumiesz pojęcia "chamstwo"

wyjdz na dwór i przestan zgrywać wszystko wiedzącego :lol: bo napisałem prawde ze shaitan jest :chamski: i tyle na temat ...
Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 661
woland
  8 lutego 2016
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Delikatny
Delikatny: napisałem prawde ze shaitan jest :chamski: i tyle na temat ...
czy gdy ja napiszę że woda jest sucha to czyni ją właśnie taką - nie! - świadczyłoby to wyłącznie o mojej (trudne słowo) ignorancji. Tak też twoja wypowiedź jest wyłącznie smutną i bolesną przypadłością pragęby (takie biologiczne określenie na pewną część ciała) - potocznie i kolokwialnie zwaną "bóldupieniem"

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

Delikatny
Delikatny
  8 lutego 2016
woland
woland: bóldupieniem"

zmień Dilera bo za dużo ćpiesz ;Lol:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.