greegoory
greegoory
  17 października 2015 (pierwszy post)

Hej, jak to jest, że korzystając z Fotki na komputerze i zgłaszając naruszenie, mam możliwość wpisania czego dotyczy, a korzystając już z telefonu i robiąc to samo, automatycznie jakaś tam(no właśnie jaka? i jaka to różnica) wiadomość się wysyła, bez możliwości zmiany.

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 583
esquilo
  17 października 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: a korzystając już z telefonu i robiąc to samo, automatycznie jakaś tam(no właśnie jaka? i jaka to różnica) wiadomość się wysyła, bez możliwości zmiany.

Dodaj, że chodzi Ci o Aplikację Fotki. To jest dość ważna informacja.

Nie tylko Tobie brakuje możliwości wpisania powodu/uwagi...

Jednak nic straconego! :-)
greegoory
greegoory
  17 października 2015
esquilo
esquilo: greegoory: a korzystając już z telefonu i robiąc to samo, automatycznie jakaś tam(no właśnie jaka? i jaka to różnica) wiadomość się wysyła, bez możliwości zmiany. Dodaj, że chodzi Ci o Aplikację Fotki. To jest dość ważna informacja. Nie tylko Tobie brakuje możliwości wpisania powodu/uwagi...Jednak nic straconego! :-)

Dokładnie tak :) Nie robi mi to żadnej różnicy, ale nie jest to problem, po prostu ciekawość i trochę brak logiki, bo myślę, że powinno to być ujednolicone ;p
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 583
esquilo
  17 października 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Dokładnie tak :) Nie robi mi to żadnej różnicy, ale nie jest to problem, po prostu ciekawość i trochę brak logiki, bo myślę, że powinno to być ujednolicone ;p

Mhm.

Kurczę, nie wiem dlaczego nie weszła mi dalsza część posta... Pod:
esquilo
esquilo: Jednak nic straconego! :-)

Pisałam, że w przypadku, kiedy korzystasz z Fotki jedynie z telefonu, zgłoszenie możesz ogarnąć z wersji RWD - przeglądarkowej (Chrome, Firefox, Dolphin lub innej przeglądarki, zależnie jaką sobie ściągniesz). Tam wszystko odbywa się na takiej samej zasadzie jak z www na komputerze :-)
greegoory
greegoory
  17 października 2015
esquilo
esquilo: greegoory: Dokładnie tak :) Nie robi mi to żadnej różnicy, ale nie jest to problem, po prostu ciekawość i trochę brak logiki, bo myślę, że powinno to być ujednolicone ;p Mhm. Kurczę, nie wiem dlaczego nie weszła mi dalsza część posta... Pod:esquilo: Jednak nic straconego! :-) Pisałam, że w przypadku, kiedy korzystasz z Fotki jedynie z telefonu, zgłoszenie możesz ogarnąć z wersji RWD - przeglądarkowej (Chrome, Firefox, Dolphin lub innej przeglądarki, zależnie jaką sobie ściągniesz). Tam wszystko odbywa się na takiej samej zasadzie jak z www na komputerze :-)

Dziękuję za obszerne wyjaśnienie ;p
greegoory
greegoory
  17 października 2015
esquilo
esquilo: greegoory: Dokładnie tak :) Nie robi mi to żadnej różnicy, ale nie jest to problem, po prostu ciekawość i trochę brak logiki, bo myślę, że powinno to być ujednolicone ;p Mhm. Kurczę, nie wiem dlaczego nie weszła mi dalsza część posta... Pod:esquilo: Jednak nic straconego! :-) Pisałam, że w przypadku, kiedy korzystasz z Fotki jedynie z telefonu, zgłoszenie możesz ogarnąć z wersji RWD - przeglądarkowej (Chrome, Firefox, Dolphin lub innej przeglądarki, zależnie jaką sobie ściągniesz). Tam wszystko odbywa się na takiej samej zasadzie jak z www na komputerze :-)

Kumam, dzięki za
greegoory
greegoory
  17 października 2015

Teraz i mnie ucięło :)
Dzięki za obszerne wyjaśnienie.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.