Grocus
Grocus
  13 października 2015 (pierwszy post)

Fotka po raz 2 usunela moje zdjęcia ... to jest żałosne !

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  13 października 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Fotka po raz 2 usunela moje zdjęcia ... to jest żałosne !

Jeśli twierdzisz, że moderator bezpodstawnie dokonał usunięcia zdjeć, zapraszam na PW celem weryfikacji autentycznosci ;)
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
FalaZycia
FalaZycia
  13 października 2015

dlaczego usuwacie moje foto piszac ze jest niewidoczne skoro jest? chociazby kolorowe.Dziwne to jest sa gorsze na profilach.O co w koncu chodzi z tym usuwaniem?No ile mozna,foto ok a piszecie ze niewidoczne.Czy to ma sens?Osmieszacie sie tylko.

FalaZycia
wpis jest ukryty
FalaZycia
wpis jest ukryty
Shaitan
Shaitan
  13 października 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Prosba do moderatorow.Gowniarz pod nickiem "cenzura" psuje opinie na czacie. Mi ubliza ze do 14-latek pisze

Rób screeny i wysyłaj do moderatorów czatu, MG czatu bądź FP. FAQ screenshooterów http://www.fotka.pl/forum/czat/443364,Poradnik_dla_zielony
FalaZycia
FalaZycia
  13 października 2015

shaitan szkoda nerwow na takich gnojkow czat to ich zycie.Pozdro

FalaZycia
FalaZycia
  13 października 2015

Mam pytanie. Moge zglosic stad osoby ktore mnie nazywaja pedofilem i psuja wsrod innych opinie na policje bo mam juz tego dosc?w

Psyko
Psyko
  13 października 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: dlaczego usuwacie moje foto

Odp dostałeś już tutaj> http://www.fotka.pl/forum/fotka.pl/1184157,Nie_wstawia_mi_zdjec/1#post1184179 i po co kolejne pytania :zawik:
Adamfajniebylo
wpis jest ukryty
Broker
Posty: 1417 (po ~96 znaków)
Reputacja: 7 | BluzgometrTM: 20
Broker
  13 października 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam pytanie. Moge zglosic stad osoby ktore mnie nazywaja pedofilem i psuja wsrod innych opinie na policje bo mam juz tego dosc?w


Konto usunięte
Konto usunięte: szkoda nerwow na takich gnojkow czat to ich zycie.Pozdro


Ale to twoje zdanie i.....
Odpowiedziałeś sam sobie na pytanie :)
Pozdrawiam :)
FalaZycia
FalaZycia
  13 października 2015

Tez Pozdrawiam

Adamfajniebylo
wpis jest ukryty
Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 659
woland
  14 października 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Fotka po raz 2 usunela moje zdjęcia ... to jest żałosne !
Otrzymałaś informację co zrobić, by zdjęcia przywrócić i nie były usuwane - nie wiem co jest bardziej żałosne - pilnowanie prawdziwości profili czy "bóldupienie" gdy nie postąpiło się zgodnie z instrukcją za pierwszym razem.
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam pytanie. Moge zglosic stad osoby ktore mnie nazywaja pedofilem i psuja wsrod innych opinie na policje bo mam juz tego dosc?
Nie jesteśmy przewodnikami życiowymi. Jednocześnie chciałbym Cię poinformować (jak i innych użytkowników), że zgłoszenie do organów ścigania przestępstwa popełnionego na szkodę kogokolwiek przez jakiegokolwiek użytkownika na portalu, nie wymaga zgody serwisu.

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

Kontrowersje
Kontrowersje
  14 października 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Moge zglosic stad osoby ktore mnie nazywaja pedofilem i psuja wsrod innych opinie na policje bo mam

Tu POLICJA. Mów o co chodzi
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.