BeerKoneser
Posty: 1 (po ~239 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
BeerKoneser
  22 września 2015 (pierwszy post)

Witam mam maly problem. Mianowicie mam zaznaczony region swoj czyli podlasie i biore opcje wyszukaj i wyszukuje ale niestety nie osoby z podlasia tylko z calej polski. Dlaczego tak sie dzieje. Cos jeszvze powinienem zmienic w ustawieniach?

star27
Posty: 1 (po ~160 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
star27
  3 października 2015

Witam mam problem z ustawieniem na fotce w okienku serce i kto odwiedzal moj profil mezczyzn wyswietlaja mi sie kobiety mimo iz ustawiam mezczyzn prosze o pomoc

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 583
esquilo
  3 października 2015
star27
star27: Witam mam problem z ustawieniem na fotce w okienku serce

Chodzi o połączenie w parę? Wchodzisz na swoich znajomych ("Kontakty") i najzeżdżasz kursorem na avatar, gdzie pokazuje Ci się opcja. Klik i gotowe.

Co do reszty zapraszam na pw :-)
Psyko
Psyko
  3 października 2015
star27
star27: na fotce w okienku serce

Czyli tutaj http://www.fotka.pl/glosy/connection oj nie wiem jaki to będzie powód tego skontaktuj się z działem Helpdesk poprzez formularz kontaktowy www.fotka.pl/kontakt#formularz
star27
star27: w okienku serce i kto odwiedzal moj profil mezczyzn wyswietlaja mi sie kobiety

d83ddc46oj Magda pouczasz a same nie czytasz z zrozumieniem:)
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 583
esquilo
  3 października 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: oj Magda pouczasz a same nie czytasz z

Nie pouczam, a próbuję dojść o co może chodzić. Mogłam źle zrozumieć lub pan.
Proszę nie pisz do mnie po imieniu.

P.S. W okienku serca jak już nie oznacza się płci odwiedzających i jakbyś nie zauważył userka niE posiada gwiazdy. Może jej chodzić również o podgląd avatarów, które wizualnie czasem mylą.
Także stopuj.
Psyko
Psyko
  3 października 2015
esquilo
esquilo: Mogłam źle zrozumieć

no tak ja też nie raz źle zrozumie i aferka się robi :)
esquilo
esquilo: Proszę nie pisz do mnie po imieniu.

Oki ale to nie jest w regulaminie :zonk: ale jak sobie życzysz ;)
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 583
esquilo
  3 października 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: no tak ja też nie raz źle zrozumie i aferka się robi :)

Skoro lubisz je wszczynać sam sobie wystawiasz opinię.

Dział Helpdesk jest wyjściem ostatecznym. Są też pomocni moderatorzy - Fotka Przyjaciele.
Psyko
Psyko
  3 października 2015
esquilo
esquilo: . Może jej chodzić również o podgląd avatarów,

no tak w sumie też słuszna uwaga możemy tylko gdybać i czekać na od Userki :) o co jej dokładnie chodzi :)
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 583
esquilo
  3 października 2015

Informacyjnie: proszę o podawanie w tematach z jakiej opcji Fotki się korzysta: Aplikacji (tel./tab.), przeglądarki w telefonie/tablecie (rwd) czy z pc/komputera. To ułatwia zrozumienie problemu i przyspiesza pomoc.

W tym przypadku chodzi o wersję RWD: Magnes (serduszko wspomniane przez userkę), zakładkę "Najnowsze". Sprawa omawiana na pw z userką.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.